Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by romanct1 »

snimi nomer v otele i nariadi evo periiami i busami, no ne pereborshi :) conecino eto budet bolishe pohoje na retro 20tih. Ia tacje sdelaiu u nas esti serebrianie candeliabri i vaza dlya fructov, to esti u mami :D plius tveti, lepestchi i prociaia meshura eto vpolne realino. Mojno naiti starii magnetofon s nim toje interesnie fotografii mojno sdelati, daje na prirode.


KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by KORYNA »

Image Image Image


KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by KORYNA »

o sedinta foto de pe o cladirea


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by bobrsergey »

Часто у молодоженов появлялось желание устроить свадебную фотосессию в развалинах или в заброшенном доме. Есть у нас в Кишиневе такое место. Не забывайте про дополнительные аксесуары в таких местах - кровать, камин и даже ванна ))
[vimeo]91505424[/vimeo]


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by tancha_ru86 »

bobrsergey wrote:Часто у молодоженов появлялось желание устроить свадебную фотосессию в развалинах или в заброшенном доме. Есть у нас в Кишиневе такое место. Не забывайте про дополнительные аксесуары в таких местах - кровать, камин и даже ванна ))
Locatia e interesanta, dar sa cari atatea obiecte de mobilier, dintre cele mai grele si voluminoase doar pentru o sedinta foto, cred ca trebuie sa ai mare vointa si sa-ti doresti prea mult. Eu daca ar fi sa vreau asemenea mobilier as fi ales mai degraba in natura. O cada de baie in mijlocul unui camp de maci sau grau, patul pe un varf de deal sub un copac. Ma rog, deja astea-s gusturile fiecaruia si nu se discuta, insa cred ca mirii au depus mult efort ca sa realizeze acea sedinta si mai ales cei de au carat obiectele la etaj si cel putin pentru asta trebuie felicitati.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by bobrsergey »

tancha_ru86 wrote:
bobrsergey wrote:Часто у молодоженов появлялось желание устроить свадебную фотосессию в развалинах или в заброшенном доме. Есть у нас в Кишиневе такое место. Не забывайте про дополнительные аксесуары в таких местах - кровать, камин и даже ванна ))
Locatia e interesanta, dar sa cari atatea obiecte de mobilier, dintre cele mai grele si voluminoase doar pentru o sedinta foto, cred ca trebuie sa ai mare vointa si sa-ti doresti prea mult. Eu daca ar fi sa vreau asemenea mobilier as fi ales mai degraba in natura. O cada de baie in mijlocul unui camp de maci sau grau, patul pe un varf de deal sub un copac. Ma rog, deja astea-s gusturile fiecaruia si nu se discuta, insa cred ca mirii au depus mult efort ca sa realizeze acea sedinta si mai ales cei de au carat obiectele la etaj si cel putin pentru asta trebuie felicitati.
Просто идеи - это почти ничего. По опыту знаю, что на этапе идеи все и останавливается. Прежде всего подготовка и тщательное планирование фотосессии и видео сессии которая проходит непосредственно в день свадьбы. Идея с полем уже 2-й год есть. Ждите бэкстэдж и с такой фотосессии


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Radutu »

mmda, vad ca majoritatea fetelor dau o groaza de bani pentru camere de hotel, nustiu daca as faceo si eu , am vrut si eu sa facem poze la fortus dar am fost si am intrebat si au spus ca nu se permite in luna mai , va fi posibil doar in iulie si august si pina la urma nu imi pare rau ca deja prea multe poze am vazut acolo , noi am vorbit cu cameramanul nostru si fotograful si ne-a spus ca cele mai frumoase poze sunt la natura el stie citeva locuri frumoase in parcul asta de dupa muzeu si am incredere in el caci am vazut lucrarile sale, parerea mea ca un fotograf bun iti face poze frumoase si la o margina de drum, plus vom face poze si la muzeul etnografic si cred ca va fi suficient , apropo pot sa va recomand sa vedeti si voi lucrarile lor pe http://framevideos.com/


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by romanct1 »

vezi ca daca casele parintesti ale mirilor se afla departe de capitala, unde se face nunta, alta iesire decit un hotel nu este, in caz contrar se pierde mult timp pe drum.


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by bobrsergey »

[vimeo]97378711[/vimeo]


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by bobrsergey »

Image
Image
Image
Image


Post Reply