Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by catiushka »

merci NataliaC pt raspuns, si mama draga ce scumpete :? ... toti incearca sa se imbogateasca pe baza nuntilor moldovenesti :|
mary merci si tie ... asta e mai rezonabil deja


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by valerii.dulghier »

Cine cunoaste, si poate sa imi spuna locuri in Moldova, asemenea Satului Moldovenesc..adica a predomine pur stilul national..merci


User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Alinkka »



cioco
Posts: 22
Joined: 24 Jun 2013, 11:28

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by cioco »

Cine a facut fotosesie la hotelul nobil? Sau poate stie cineva ce preturi au... :?


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by romanct1 »

salut, stiu ca este oferta la ei de la 200 euro in care intra numarul pe o noapte cu plecare tirzie, micul dejun, sampanie, fotosesie pe teriroriul hotelului, anturaj romantic si cadou din partea lor.
http://www.nobil.md/rus/special-offers/item62/

Noi ne gindeam sa luam luam un numar cu oferta asta, dar neam razgindit deoarece e cam scump, si am ales alt hotel de 4*.
Un numar lux cu 3 camere si cu micul dejun inclus ne va costa 85 de euro. Chiar cu serviciile pe care le vom lua ne va costa mult mai eftin. Plus nu e limita la numarul de persoane ce pot intra in numar.

Dar fiecare cu dorintele si posibilitatile financiare pe care le are. Succese


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Kitsurica »

Ce hotel ati ales cu acest pret? daca nu e secret?


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by valerii.dulghier »

Alinkka wrote:Pensiunea butuceni la Orhei http://www.pensiuneabutuceni.md/ro/pages/Restaurant
Merci Alinkka, nu stiam ca prin regiunea mea este aceasta pensiune...)


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by romanct1 »

Kitsurica wrote:Ce hotel ati ales cu acest pret? daca nu e secret?
Villa tulip, nam vazuto in realitate, dar dupa pozele celor ce au stat acolo pe booking.com si dupa comentarii, adic marea majoritate a lor am inteles ca e bine si ca multor lea placut cum fac ei masaj tailandez, e super sa faci procedura in sera inainte de ziua cea mare, sigur ca se plateste aditional pu asta. Plus nea cunvenit dizainul lor, cu putin decor personal o facem in stilul nuntii. Si inca un punct foarte important e ca locurile unde ne pozam si ne cununam sunt in apropiere si drumurile vor fi libere.


cioco
Posts: 22
Joined: 24 Jun 2013, 11:28

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by cioco »

romanct1 wrote:salut, stiu ca este oferta la ei de la 200 euro in care intra numarul pe o noapte cu plecare tirzie, micul dejun, sampanie, fotosesie pe teriroriul hotelului, anturaj romantic si cadou din partea lor.
http://www.nobil.md/rus/special-offers/item62/

Noi ne gindeam sa luam luam un numar cu oferta asta, dar neam razgindit deoarece e cam scump, si am ales alt hotel de 4*.
Un numar lux cu 3 camere si cu micul dejun inclus ne va costa 85 de euro. Chiar cu serviciile pe care le vom lua ne va costa mult mai eftin. Plus nu e limita la numarul de persoane ce pot intra in numar.

Dar fiecare cu dorintele si posibilitatile financiare pe care le are. Succese
Multumesc, ne mai gindim dar am auzit ca acolo e ceva mai deosebit pt sedintele foto ;)


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by romanct1 »

cioco wrote:
romanct1 wrote:salut, stiu ca este oferta la ei de la 200 euro in care intra numarul pe o noapte cu plecare tirzie, micul dejun, sampanie, fotosesie pe teriroriul hotelului, anturaj romantic si cadou din partea lor.
http://www.nobil.md/rus/special-offers/item62/

Noi ne gindeam sa luam luam un numar cu oferta asta, dar neam razgindit deoarece e cam scump, si am ales alt hotel de 4*.
Un numar lux cu 3 camere si cu micul dejun inclus ne va costa 85 de euro. Chiar cu serviciile pe care le vom lua ne va costa mult mai eftin. Plus nu e limita la numarul de persoane ce pot intra in numar.

Dar fiecare cu dorintele si posibilitatile financiare pe care le are. Succese
Multumesc, ne mai gindim dar am auzit ca acolo e ceva mai deosebit pt sedintele foto ;)

Un tusofshik cunoscut nea spus ca e frumos acolo, dar si din poze am vazut. Eu cred ca merita maia ales daca va permite bugetul.


Post Reply