Decorul salii Adam&Eva sala mare

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
S&S
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2014, 19:57
Location: Chisinau

Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by S&S »

Fetelor ,care au petrecut nunta la Adam & Eva sala mare,ajutati-ma in privinta decorului,la cine ati apelat si mi-ar fi tare de folos niste poze ,sa ma inspir din ele...merci


cristinelu999
Posts: 3
Joined: 03 May 2015, 21:43

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by cristinelu999 »

Eu la fel fac nunta la Adam si Eva sala mare in luna octombrie si mi-ar fi de folos niste sfaturi in privinta decorului...daca ar fi niste poze si mai bine... merci...


ira4ka7
Posts: 9
Joined: 10 Sep 2014, 10:04

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by ira4ka7 »

Ma alatur si eu voua fetelor. Fac si eu nunta in aceasta sala in luna august si ma ingrijoreaza mult tema decorului. Am gasit citeva agentii de decor dar nu ma prea conving. Au unele detalii care ma pun pe ginduri. cine are ceva poze ne-ar ajuta mult. merci anticipat


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by vicktoritza »

Eu fac decorul pt sala mea cu o companie, am vazut la ei pe site, decor si la Sala Adam & Eva.
Poftim >
http://special.md/wedding/portfolio/73
http://special.md/wedding/portfolio/29


Irina_Taran
Posts: 12
Joined: 02 Jan 2015, 18:52

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by Irina_Taran »

Noi am facut nunta la Adam si Eva sala mare. Sala e destul de bogata, ei ne-au dat candelabrele, luminarile, numerele pt mese. Scaunele erau albe, dar ei au si culoarea piersic. Noi doar masa mirilor am infrumusetato, am apelat la o d-mna din Jumbo, la fel ea si arca ne-a adus-o si panoul pt invitati. Sfatul meu ar fi sa nu incarcati prea tare sala, ea si asa e superba! Felicitari pt alegerea facuta! Nu ve-ti regreta! Noi si cumetria tot acolo ne gindim sa o facem!!!


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by By Cristina »

Buna dragi miresuice,ma numesc Cristina la acest restaurant niciodata nu am decorat nici un eveniment dar as vrea sa va dau citeva sfaturi:
Eu mereu pe miresuicele mele le sfatui niciodata sa nu incarce sala, e foarte obositor pentru ochi, eu mereu pun accent pe locul unde se vor intimpina oaspetii care dupa, trece in micul spatiu pentru fotosesie, prezidiu, masa invitati , plic+card, nr masa ,panou oaspeti,lucrez foarte mult cu florile vii.
In sala de la Adam si Eva eu vad culorile predominante si care ar da un accent frumos si gingas cum ar fi roz pal si alb
Image
culorile de verde, roz, purpuriu( lavanda) care dau o nota de gingasie
Image
Image
Image
Image
Image


Anna Cudreț
Posts: 4
Joined: 24 May 2015, 23:04

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by Anna Cudreț »

Cine are nevoie de balerine pentru primul dans al mirilor?
Suna-ti 079179463!


Sooperwoman
Posts: 1
Joined: 10 Jun 2015, 11:28

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by Sooperwoman »

A mai facut cineva nunta la Adam si Eva ,sala mare? am si eu dubii in privinta decorului,nu prea vreau sa incarc sala,k are si arca ceia verde si peretzii cu bordo..poate ne sfatuiti ceva? poze?mersi


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorul salii Adam&Eva sala mare

Post by deea »

Fetelor recomand decoratoarea mea Olesea va dau pagina ei de facebook are foarte multe lucrari la Adam si Eva si preturi comode , poate va va fi de ajutor, https://www.facebook.com/pages/artanunt ... 959?ref=hl, sau saitul artanuntii.md


Post Reply