Select Banquet Hall

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Nich
Posts: 3
Joined: 13 Oct 2016, 09:14

Re: Select Banquet Hall

Post by Nich »

vad ca-s cam vechi comenturile. A fost cineva recent acolo? cum e?


malina91
Posts: 5
Joined: 14 Nov 2016, 09:57

Re: Select Banquet Hall

Post by malina91 »

Fetele salut.Cine a facut recent sau urmeaza sa faca nunta e real sa faci un meniu bun de 900 lei?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Select Banquet Hall

Post by Kitsurica »

desigur ca e real sa faci un meniu bun de 900 lei, dar depinde mult si de localul pe care o sa-l alegeti.


malina91
Posts: 5
Joined: 14 Nov 2016, 09:57

Re: Select Banquet Hall

Post by malina91 »

Kitsurica wrote:desigur ca e real sa faci un meniu bun de 900 lei, dar depinde mult si de localul pe care o sa-l alegeti.
pai anume de Select ma interesez )))


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Select Banquet Hall

Post by Kitsurica »

am fost la o nunta, meniul era de 900 lei din spusele parintilor mirilor, meniul era destul de slabut ( adica fara iepure, prepelite, fructe de mare sau ceva delicii) , insa asta nu a contat atit de mult, partea buna a fost ca deservirea era la cel mai inalt nivel, daca iti puneai putina salata in farfurie, chelnerul avea grija sa orneze inapoi salata de parca era acum pusa pe masa. La mincarea calda era frigarui de porc cu cartofi si muraturi si iarasi chelnerul atent sa ne serveasca. Asta a fost super si chiar nu a mai contat ca sunt sau nu delicatese pe masa. Cel putin pentru noi. Nunta data a fost in septembrie 2015, deci nu stiu daca acum nu s-a mai marit preturile la ei.


malina91
Posts: 5
Joined: 14 Nov 2016, 09:57

Re: Select Banquet Hall

Post by malina91 »

Kitsurica wrote:am fost la o nunta, meniul era de 900 lei din spusele parintilor mirilor, meniul era destul de slabut ( adica fara iepure, prepelite, fructe de mare sau ceva delicii) , insa asta nu a contat atit de mult, partea buna a fost ca deservirea era la cel mai inalt nivel, daca iti puneai putina salata in farfurie, chelnerul avea grija sa orneze inapoi salata de parca era acum pusa pe masa. La mincarea calda era frigarui de porc cu cartofi si muraturi si iarasi chelnerul atent sa ne serveasca. Asta a fost super si chiar nu a mai contat ca sunt sau nu delicatese pe masa. Cel putin pentru noi. Nunta data a fost in septembrie 2015, deci nu stiu daca acum nu s-a mai marit preturile la ei.
hmmm mersi)


Tamy
Posts: 1
Joined: 09 Mar 2017, 11:50

Re: Select Banquet Hall

Post by Tamy »

Bună fetelor! Ma gindesc și eu la aceast restaurant, sala cea mai mare, îmi puteți spune ceva păreri? Cine a făcut acolo recent, cum este ? Mulțumesc


Post Reply