Primul dans

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Primul dans

Post by tancha_ru86 »

Valeria bine ai revenit si eu astept o poza cu tine tot din 31 august..zilele astea am intrebat-o pe Aleena daca nu are o poza cu tine dupa ce te-a machiat si din pacate nu avea. Dar asteptam sa pui tu o poza..

Salinusca nu-ti fa griji, indiferent cum ar fi fost privit din perspectiva oaspetilor, principalul este ce ati simtit voi. Eu cand ma uit pe video cu dansul meu imi dau seama cate greseli poate am facut, cate neajunsuri are, insa eu imi amintesc cat de bine m-am simtit in acel moment si nu mai conteaza cum a iesit de fapt dansul.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Primul dans

Post by Aleena »

[quote="RoDiNkA"]Aleena, multumesc pentru intilnire atit de calda!!! :P

Aleena, iti multumesc din suflet pentru tooooooooooooooooooooot, esti o dulce!!! SIncera sa fiu, nu imi amintesc make-upul de mireasa, dar complimente au fost multe, acum astept cu nerabdare pozele sa ma vad! [quote="RoDiNkA"]

''Calda''????? Adica...vrei sa zici ''éxtremala''... :lol: :lol:


Cu placere!!!! Ai fost prima mireasa dn toata practica mea careia machiajul i s-a parul fin!!! :D

Cat priveste valsul vostru...chiar daca pare obisnuit pentru voi...pentru sunt sigura ca va fi foarte special... :!:


Alina Braileanu:

Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans

Post by RoDiNkA »

Ahhh, dragutelor, va multumesc enorm! E atit de placut ca nu m-ati uitat, ca sunt asteptata...
Astept, astept cu nerabdare sa vad cit mai curind video si pozele de la nunta...e straniu, dar...chiar nu am nimic si ard de nerabdare ca un copil mic, dar sa astept mai am cam o luna...cum primesc - ma impart cu voi!
Iata ca am facut un off top complet la aceasta tema si imi cer scuze ca eu am creat acest haos aici :oops:
Aleena, nu voi uita niciodata intilnirea noastra si conducerea ta extremala 8-) Da, mi-a parut finuts, dar nu mi-l amintesc si vreau sa ma vad cit mai curind, caci nu mai pooooooooooot (cind vom vedea poza, voi putea spune mai multe) :P Dar esti o dulceeeee!!!
Multumesc pentru incredere si sper sa nu ma judecati crud daca asteptarile voastre nu se vor adeveri...
Tancha, draga, ati dansati foarte bine, ati fost degajati, veseli, sclipitori, ati trait dansul si asta conteaza cel mai mult! Bravo!!!!! Noi am fost mai seriosi :)
Salinusca, daca v-ati simtit voi bine si ati savurat dansul, inseamna ca dansul a fost mai mult decit reusit, doar e primul VOSTRU dans! ;)


Image
anysweet
Posts: 8
Joined: 13 Oct 2012, 20:25
Location: chisinau

Re: Primul dans

Post by anysweet »

francois feldman le valses de vienne
mecano hijo le la luna
anastasia once upon a december
glenn lewis fall again
Julio Iglesias & Coco Lee - When You Tell Me That You Love Me
Righteous Brothers - Unchained Melody
Valsul fluturilor
Chayanne - Tiempo De Vals
Glenn Mederios - nothing gonna change my love for you
James Blunt - You're Beautiful
could I have this kiss forever - Iglesias & Whitney
Can you feel the love tonight - Elton John


[spoiler]
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Primul dans

Post by DanielaG »

Fetelor dupa mult timp..''lasa ca miine''....azi in sfirsit am gasit 2 ore si am pus dansul la punct...a fost a 2 noastra repetitie oficiala...sper sa iasa bine...oricum e o improvizatie...imi este un pic greu...vs nu o are deloc cu ale dansului..insa ma bucura ca isi da toate atentia...e foarte interesat si asta ma incurajeaza...cred ca va fi bine :)


Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Primul dans

Post by INNA 2012 »

Daniela intr-adevar mai repetati acuma,ca cu o saptamina inainte de nunta,din experienta va zic ca nu prea o sa gasiti timp de dans...asa ca bafta si mult curaj,iar unde nu chiar iese,priveste-ti sotul in ochi si vei simti cum totul e bine si perfect


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Primul dans

Post by DanielaG »

Da...intr-adevar profitam de ultimele zile ca degraba vin acasa,iar cu vs ma voi vedea in ultima saptamina :? ...atunci sigur cum zici tu Inna nu vom avea timp pt dans...multumesc pt sfat...i-am zis sotului...a zis ca ma va saruta cind va gresi ceva sau de va avea emotii :oops:


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Primul dans

Post by DanielaG »

Vs a plecat in md mai repede decit era preconizat...si din pacate nu am mai facut nici o repetitie...acasa deja constietizez ca nu vom mai avea timp...cred ca urmatoare repetitie va fi la nunta :D
P.S. eu incerc singura sa ma calmez :x ....sper sa gasim o ora sa mai repetam....tare mie frica sa nu renuntam in ultimul moment :cry: ...


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Primul dans

Post by tancha_ru86 »

DanielaG wrote:Vs a plecat in md mai repede decit era preconizat...si din pacate nu am mai facut nici o repetitie...acasa deja constietizez ca nu vom mai avea timp...cred ca urmatoare repetitie va fi la nunta :D
P.S. eu incerc singura sa ma calmez :x ....sper sa gasim o ora sa mai repetam....tare mie frica sa nu renuntam in ultimul moment :cry: ...
Daniela nu-ti fa griji, eu am invatat dansul in ultimile doua zile si l-am repetat de vreo 4 ori cu tot cu dansul din ziua nuntii :D . Nu am mers la coregraf din lipsa de timp iar cativa pasi am invatat de pe net. La noi a iesit funny cu toate ca mirele a fost pe langa dans, ne-am distrat de minune. Daca planuiti ceva lent atunci e si mai simplu. inveti cativa pasi de pe net, vreo doua 3 rotiri si o ridicare. Nimeni nu-ti cere sa faci show sau sa fii profesionist. Asa ca daca ai ceva figuri in minte fa-le singura si cand ajungi acasa intr-o seara inainte de somn arata-i-le si sotului, invata-l si totul va fi bine.

Multa bafta!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans

Post by adeline »

o melodie de vals lenta , frumoasa si in romana


Image
Locked