Ce surpriză/cadou pregatiţi pentru VS ?

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Ce surpriză/cadou pregatiţi pentru VS ?

Post by Uliana »

Fetelor, cine vrea sa ii faca VS surpriza la nunta, eu personal m-am gindit la doua surprize:
1-sa fac 20 min un filmulet cu pozele noastre si sa le afisez in sala pe televizor mare
2-vre-au sa procur douImage
care surpriza mai tare va place?


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by Admin »

Uliana wrote:Fetelor, cine vrea sa ii faca VS surpriza la nunta, eu personal m-am gindit la doua surprize:
1-sa fac 20 min un filmulet cu pozele noastre si sa le afisez in sala pe televizor mare
2-vre-au sa procur douImage
care surpriza mai tare va place?
Ceva din mesajul tau de mai sus lipseste. Mai scrie odata


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by Uliana »

totul este numai ca nu stiu cum se numesc iluminatiiile celea de aceea am pus foto ca sa intelegeti, acolo scrie ca vreu sa procur dou si e pusa poza


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by alea »

eu tot m-am gindit sai fac o surpriza, dar inca nu stiu ce exact...uliana, da poti sa explici ce sunt astea de pe poza...eu nu prea inteleg :D ms:)


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by Uliana »

ele se numesc sky felinare, ele sint facute din hirtie si desupt cu foc te gindesti la o dorinta si le dai drumu in cer, eu am vazut prima data asa ceva pe televizor la dom 2 daca voi va uitati ei la fiecare sarbatoare le aruncau in sus mie tare imi plac dar numai ca nu stiu cum in realitate arata ele sint si mai mari si mai mici si plus la asta pot fi scrise adica: Te iubesc ....mai stiu eu alt ceva ele sint de diferite marimi si sint si de diferite forme adica si inimioare pretul incepe de la 10 euro in sus cu cit mai mare cu atit mai scump, eu vreau sa cumpar doua in forma de inimioare si seara sa le aruncam in sus, sper sa fie super


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by Mariashca »

Uliana de unde vrei sa le procuri? mia placut si mie mult idee, super Image


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by kkristina »

Eu am fost la o nunta unde au fost chestii de acestea cind is 2 nu prea merge cind sunt mai multe e frumos si daca e vint, greu isi iau avintul sunt foarte fine, trb f atent cu ele, da idee e ok, la nunta unde am fost , mai intii au fost focuri de artificii pe urma aceste chestii, a mireului s-a intors inapoi si lumea se ridea, ca barbatii is cu picioarele pe pamint da femeilor le zboara mintile :D :D :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by Uliana »

da eu inteleg ca mai multe e bine dar pretul cam pisca, o sa le vad in realitate si voi lua o hotarire cam cite sa cumpar, ele se vind la agentii de nunta, ca exemplu agentiea I Love You, agentiea Valeria


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by Uliana »

Kkristina da la nunta care ai fost cite sky felinare erau


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Ce surpriza sau cadou pregatiti pentru VS ?

Post by kkristina »

Uliana wrote:Kkristina da la nunta care ai fost cite sky felinare erau
Pu mire mireasa , nanasha nanash si vornicei - 6


Post Reply