Rochie in chirie

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Rochie in chirie

Post by Diana 2013 »

Внимание!!!
Дорогие невесты, в свадебном салоне «Farmec» проходит акция.
Только у нас и только в период до 13 июня скидки до 50% на коллекцию 2012 года.
Приходите к нам и Вы сделаете правильный выбор!
http://farmec.md/

Nu fac publicitate, dar poate ca pu cineva e util. Eu am fost la ei in perioada in care cautam rochita, mie personal mi-a placut un model (doar)...pretuurile sunt foarte ok...pina la urma rochita nu am procurat-o de la ei.....

p.s. chiar si fara reducere preturile sunt ok, depinde de gusturi deja....


User avatar
Nataly
Posts: 13
Joined: 23 May 2012, 11:19
Location: chisinau

Re: Rochie in chirie

Post by Nataly »

http://999.md/#!/2799691
Buna tuturor viitoarelor miresuici!!! Imi vind si eu rochita mea de mireasa, e simpla si comoda
pentru mai multe poze odnoklassniki - Natalya Chircu(Braga) 27 лет, Chisinau, Молдова -------- in albumul 14.09.2012


Image
liuda
Posts: 15
Joined: 28 Nov 2012, 07:15

Re: Rochie in chirie

Post by liuda »

http://999.md/#!/4460946
IMI DAU ROCHIA DE MIREASA IN CHIRIE SAU VINZARE


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Rochie in chirie

Post by ianachka3 »

ianachka3 wrote:Fetitele si viitoarele miresuici, eu mireasa voi fi pe 31.08.2013, dar dupa asta planific sa-mi dau rokitsele in chirie..:)

1) Rochia de la nunta si cea mai importanta este Rochia de la Pronovias, de la designerul Manuel Mota. Cine cunoashte, shtie ca toate creatiile lui sunt unice si de o calitate superioara:)
Este mega extra ushoara, pentru ca este din matase naturala, si de asta pe corp nici nu o simti:)
Este abordata cu aplicatii din perle naturale si straluceshte ca un soare.

Marimea este 36-38, pentru inaltimea de 165 + pantofi.
Am cumparato cu 2850 euro si planific sa o dau in chirie cu 1200.

Poze o sa postez dupa nunta, dar cine e interesat de rokitsa, puteti sami scrieti in privat, si va voi oferi nishte fotografii;)

2) A doua rochie, care o sa o port in ziua cununiei pentru citeva ore, pentru ca avem cununia ku o zi inainte de nunta, este una de la designerul Vera Wang. Este o rokitsa fara minicutse, cu gitishor in forma de inima, iar jos vine foarte interesant cu trandafiri facut din material pufos.

Am cumparato cu 1000$ si o dau in chirie cu 300 euro.

Marimea este 36-38.

Poze mai multe o sa postez prin luna iunie, dar cine este interesat , scrietimi in privat si va arat cu placere rokitsa in poze;)
Fetele iata si rochita de la Vera Wang care urmeaza sa o dau in chirie..:)

http://radikal.ru/fp/317a478e5aaf4148b3122f669fb08e21


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Rochie in chirie

Post by ianachka3 »

ianachka3 wrote:
ianachka3 wrote:Fetitele si viitoarele miresuici, eu mireasa voi fi pe 31.08.2013, dar dupa asta planific sa-mi dau rokitsele in chirie..:)

1) Rochia de la nunta si cea mai importanta este Rochia de la Pronovias, de la designerul Manuel Mota. Cine cunoashte, shtie ca toate creatiile lui sunt unice si de o calitate superioara:)
Este mega extra ushoara, pentru ca este din matase naturala, si de asta pe corp nici nu o simti:)
Este abordata cu aplicatii din perle naturale si straluceshte ca un soare.

Marimea este 36-38, pentru inaltimea de 165 + pantofi.
Am cumparato cu 2850 euro si planific sa o dau in chirie cu 1200.

Poze o sa postez dupa nunta, dar cine e interesat de rokitsa, puteti sami scrieti in privat, si va voi oferi nishte fotografii;)

2) A doua rochie, care o sa o port in ziua cununiei pentru citeva ore, pentru ca avem cununia ku o zi inainte de nunta, este una de la designerul Vera Wang. Este o rokitsa fara minicutse, cu gitishor in forma de inima, iar jos vine foarte interesant cu trandafiri facut din material pufos.

Am cumparato cu 1000$ si o dau in chirie cu 300 euro.

Marimea este 36-38.

Poze mai multe o sa postez prin luna iunie, dar cine este interesat , scrietimi in privat si va arat cu placere rokitsa in poze;)
Fetele iata si rochita de la Vera Wang care urmeaza sa o dau in chirie..:)

http://radikal.ru/fp/317a478e5aaf4148b3122f669fb08e21
Image


maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Rochie in chirie

Post by maklerus »

Miresuicelor, si eu voi da in chirie sau vinde rochita mea Acuarela de la pronovias, marimea 36-38. Va fi disponibila din 14 oct. Daca este cineva cointeresata contactati-ma prin mesaj privat. succes noua!!


maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Rochie in chirie

Post by maklerus »

Dragele mele, cum am mentionat in mesajul anterior rochia Acuarela se va da in chirie sau vinde din 14 oct, aceasta e rochita a doua care o voi folosi la dansuri;). La intimpinatul oaspetilor si fotografii voi avea Primor de Manuel Mota 2013, marimea 36. La fel va fi disponibila din 14 octombrie. cine doreste ma contacteaza. Doamne ajuta in continuare!


User avatar
dreamscape2012
Posts: 21
Joined: 12 Sep 2012, 14:08

Re: Rochie in chirie

Post by dreamscape2012 »

Garofitelor, postul meu va fi despre rochii de seara. Fiind nasa de 2 ori in septembrie si Mai fiind invitata la alte 2 nunti, am un arsenal de rochii de seara originale printre care Terani, Jasz couture (cu care am am gafat la partea marime, deci vor fi noi noute), Blush prom si Macduggal pe care le voi putea da in chirie, indata dupa eveniment. Pentru Mai multe detalii scrieti-mi va rog in privat sau in Skype - dyllana.


corazon
Posts: 3
Joined: 16 Apr 2013, 08:35

Re: Rochie in chirie

Post by corazon »

dau rochie in chirie, model Palace Pronovias, adusa din Spania, culoare champagne, la pret rezonabil! 068280777


User avatar
salinusca
Posts: 76
Joined: 18 Oct 2011, 23:00

Re: Rochie in chirie

Post by salinusca »

Vind sau dau in chirie rachia mea de mireasa, marimea L-XL este reglabila (se poate si marime mai mica/mare), rochia este cu sireturi, culoarea ivory, deasupra este cu dantela franceza, cu trena care se stringe la dorinta, in spate are un bantic foarte frumos, se poarta cu sau fara cerc. Rochia este foarte comoda, in stare ideala, imbracata o sungura data. Pentru orice intrebare nu ezitati sa ma telefonati la nr. 079674641

Image
Image


Post Reply