Verighete

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Verighete clasice sau nu?

Post by Uliana »

fetelor, noi am luat inelile, ave-au 16.5 grame inpreuna si latimea 7 mm ne costa 4900 lei, dar din cauza ca al meu imi era mare pina la urma a esit 15 grame impreuna si pretul 4800 lei si ne-a facut o reducere de 100 lei am dat pe ele 4700 lei tot cu gravarea a numelor noastre, acus va arat poze si o sa opservati ca se vede si numele....
Image
Image


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Verighete clasice sau nu?

Post by olesikag »

Uliana foarte super!tare-tare mult miau plakut!noi tot am luat simple fara nici un uzor!adika netede!am dat 3400 lei!au vrio 8 grame impreuna! :D :D


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Verighete clasice sau nu?

Post by pops_uk »

[quote="Uliana"]fetelor, noi am luat inelile, ave-au 16.5 grame inpreuna si latimea 7 mm ne costa 4900 lei, dar din cauza ca al meu imi era mare pina la urma a esit 15 grame impreuna si pretul 4800 lei si ne-a facut o reducere de 100 lei am dat pe ele 4700 lei tot cu gravarea a numelor noastre, acus va arat poze si o sa opservati ca se vede si numele....



Uliana foarte frumoase inelele. La cine le-ai facut. Si adevarul ca la gramajul dat e foarte ieftin!
Daca poti sa te impartasesti cu datele de contact!


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Verighete clasice sau nu?

Post by Uliana »

Dima- 069444405, la noi de la serviciu toti fac la el :D


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Verighete clasice sau nu?

Post by WHO »

De mult timp am decis ca veriga va fii "trinite" prima imagine dar VS doreste exmplu2 aur cu platina.....nustiu ce sa fac sa cedez si sai fac pe plac sau sa mi realizez visul... :lol:


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Verighete clasice sau nu?

Post by WHO »

ex 1Image
ex2 Image

Uploaded with ImageShack.us


irinna
Posts: 6
Joined: 28 Oct 2010, 23:00

Verighete

Post by irinna »

Salutare
As vrea sa ne impartasim ce facem, de unde procuram verighetele, sau facem la comanda?


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

verighete inele de casatorie

Post by tasa84 »

irinna wrote:Salutare
As vrea sa ne impartasim ce facem, de unde procuram verighetele, sau facem la comanda?
noi cred ca o sa le dam la comanda ca se primeste mai ieftin sa le faci si poti sa-ti alegi modelul pe care il doresti Image


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Verighete, inele de casatorie

Post by maryLand »

...noi le-am dat la komanda...sunt din aur roz si alb, ku diamante...in total 12 grame au iesit..al meu fiind foarte mikut.
mie mi-a fost greu sa ma decid..pentru ca nu prea port aur galben..insa marea majoritate din vitrine anume asa sunt facute...insa s-a meritat sa le dam komanda .Au iesit exact kum ni le doream.

apropo,voi le gravati ? Image


Image
irinna
Posts: 6
Joined: 28 Oct 2010, 23:00

Re: Verighete, inele de casatorie

Post by irinna »

Am fost si m-am uitat la inele la Paradis, mi-au placut citeva, dar gramajul cam mic
Voi unde le dati la comanda?


Post Reply