Felicitari cu ziua nuntii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by RoDiNkA »

Uite, vezi? Chiar parca am devenit o mare familie virtuala...Chiar si dupa ce a trecut nunta, nu ne putem rupe de la forum... :oops:


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Liudocika2012 »

DanielaG scumpa miresuica, tu inchizi parada miresuicelor din anul 2012. Au fost niste pregatiri pe alocuri anevoioase, numai noi stim cite avem in capsorul nostru in timpul pregatirilor pentru nunta. Iti doresc sa fii fericita Daniela! Fericita si norocoasa.. si nu doar miine in una din cele mai importante zile din viata ta dar mereu mereu! :P :P :P


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Alintush »

DanielaG, te felicit de pe acum ca miine nu voi avea acces la calculator...
iti doresc sa fii cea mai fericita, cea mai zimbareata mireasa din acea zi...CASA DE PIATRA si de duminica...te asteptam in rindul sotiilor

Naty87, Casa de piatra


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by maryLand »

Image


DanielaG, a venit si ziua ta magica...Fie ca toata dragostea din lume, toata fericirea si armonia sa se incununeze in buchetul casniciei voastre!

Casa de piatra si multa multa fericire!!!


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Ingutza »

Daniela si naty87 mii de felicitari si urari de bine va doresc si un drum bun in viata de familie.


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by RoDiNkA »

DanielaG si Naty87, sa aveti parte de nunti de neuitat!!!
Sa zburati, sa iradiati de fericire si dragoste!
Daniela, savureaza din plin fiece momentel din ziua ta mare, pentru care te-ai pregatit atit de mult! Meriti sa fii la inaltimea cea mai mare, uite ca si soarele iti cununeaza ziua!!! :P


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by marcelushka »

Miresucelor,Daniela, Naty87 azi e ziua voastra, eu va doresc din suflet sa va simti-ti adevarate regine, sa radiati de fericire, aveti timp frumos si chiar soare, va doresc cit mai multa fericire, dragoste si multe clipe de neuitat.
CASA DE PIATRA.


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by INNA 2012 »

Daniela si Naty felicitari ...uite ca timpul trece repede si astazi incheiati parada miresuicilor
sunt sigura ca dupa atitea pregatiri o sa spuneti ca ati avut o nunta perfecta...altfel nici nu are cum sa fie.
Casa de piatra!


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by doina30882000 »

DanielaG si Naty87 , sa aveti o nunta superba si sa iasa totul asa cum va doriti!
Doamne, cat de repede a mai zburat timpul, mai ieri era o lista mare cu BRIDE TO BE, acuma s-a epuizat listuta, rand pe rand am trecut cu toate prin cel mai frumos si important moment al vietii noastre si atat de mult ne-am ajutat, ne-am sustinut, eu cel putin am pus foarte mult suflet in acest forum!cand ma gandeam sa fac ceva ptr nunta il intrebat pe sotul meu si el zicea ca e o ideie buna, dar de ce nu intru sa intreb de voi...si mereu intreba...da fetele ce zic?:D:D:D
fetelor, eu datorita voua am reusit sa imi organizez nunta sa fie atat de frumoasa !.....ma apuca melancolia ....as vrea sa fiu acu un an cand m-am apucat de organizare ...:D


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Felicitari cu ziua nuntii

Post by Liudocika2012 »

Doina, ai un sot tare rabdator, eu in timpul pregatirilor, numai aprindeam calculatorul si cel putin 30 minute nu aveai cu cine discuta :D :lol: VS deja se enerva, mai ai de stat atita pe forum, atrage-mi atentie si mie! :D Iar acum nu demult asistind la o nunta care nu a fost pregatita atit de minutios si era cam haos mi-a zis - uite, asa e super ca le-ai aranjat pe toate la locul lor tu :roll: :D cu adevarat forumul ne-a ghidat si unit pe toate.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Post Reply