Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
mariana13
Posts: 52
Joined: 22 Nov 2012, 14:19

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by mariana13 »

buna, a auzit cineva de Natalia Matcovskii??????


bunellu
Posts: 31
Joined: 02 May 2012, 21:07
Location: chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by bunellu »

tibberoon wrote:
bunellu wrote:Pot sa adaug si eu ca dl Filip Rudenco pentru 2013 ia 350 euro, noi l-am ales pe el, sper s fie bine..:))
Eu stiam ca e 400 . La-ti vazut undeva personal sau la-ti luat prin recomandari ?
tibberoon mi l-a recomandat o prietena, ei chiar se cunosc intre ei foarte bine, dar nu cred k mi-a spus k costa 350 euro doar din motivul asta, cred k o sa raminem la acest pret pina la nunta si nu se va schimba nimik (acest pret mi l-a spus chiar el atunci cind ne-am intilnit si am dat avansul)


evrik@
Posts: 6
Joined: 25 Nov 2012, 22:44

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by evrik@ »

Miresuicelor,cine a auzit de moderatoarea Tatiana Slivca??? Stiu ca e prezentatoare la una din emisiunile Noroc Tv. V_as fi f recunoscatoare daca mi_ati da ceva informatii!!!


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by tibberoon »

bunellu wrote: tibberoon mi l-a recomandat o prietena, ei chiar se cunosc intre ei foarte bine, dar nu cred k mi-a spus k costa 350 euro doar din motivul asta, cred k o sa raminem la acest pret pina la nunta si nu se va schimba nimik (acest pret mi l-a spus chiar el atunci cind ne-am intilnit si am dat avansul)
Cred ca e din cauza ca il arvonati acum in 2012 , dupa anul nou stiu ca va majora la 400 euro .
Noua tot ni l-au recomandat si eram increzuta ca va fi el la nunta , dar am privit o nunta intreaga si nu am ramas incintata


http://tibberoon.wordpress.com/
Mihaelutza88
Posts: 7
Joined: 17 Oct 2012, 09:37

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Mihaelutza88 »

Silviana wrote:
Mihaelutza88 wrote:La noi la nunta a fost moderator Cristina Moisei, tare bravo, toti invitatii nostri au ramas placut surprinsi, chiar si nasii au spus ca am facut cea mai buna alegerea, e o persoana foarte erudita cu multe idei interesante si originale, a stiu cand trebuie sa vorbeasca si cand sa ne lase sa ne distram ... am simtit cu adevarat ca tot a fost in momentul potrivit si la locul potrivit. Are esperienta in domeniu plus ca e jurnalista de profesie. Ce pot sa mai spun Bravo, Bravo, Bravo.


ce mai poti spune de Cristina Moisei?
In ceea ce priveste Cristina Moisei, am doar cuvinte de lauda . Ii multumesc din suflet pentru ceea ce a facut, caci intradevar a fost asa cum ne-am dorit, ne-a indrumat in fiecare detaliu, scenariul l-am facut punct dupa punct, cu idei si din partea noastra si din partea ei, iar la nunta nu a fost nimic de prisos. A fost o nunta calda, familiara, unde toti s-au simtit foarte bine, nu ne-a impus jocuri, s-a orientat dupa caz. A stiut sa intervina atunci cad e nevoie, am avut un invitat si la un moment dat i se blocase sticul si sa nu fi fost cristina ar fi fost o pauza urata in nunta, ea a stiut sa salveze situatia. Noi am ramas foarte multumiti!


bunellu
Posts: 31
Joined: 02 May 2012, 21:07
Location: chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by bunellu »

tibberoon eu sper sa fie bine, oricum deja am dat avansul, cind am discutat cu el imi pare k isi face bine meseria, dar deja ramine sa vedem..))


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by tibberoon »

Sa ii amintesti sa va memoreze numele sau sa va zica si mire si mireasa , pentru ca la nunta ce am privit-o a repetat mereu numai Conul Mire si Coana Mireasa si devenea enervant tare , inteleg o data de 2 ori , dar nu mereu ;)
In rest nu am observat nimic rau la el . Stiu ca e organizat si are totul planificat pe minute , nu face glume de prost gust si nici concursuri .


http://tibberoon.wordpress.com/
sunflower
Posts: 82
Joined: 03 Aug 2011, 23:00
Location: Londra,UK

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by sunflower »

tibberoon wrote:Sa ii amintesti sa va memoreze numele sau sa va zica si mire si mireasa , pentru ca la nunta ce am privit-o a repetat mereu numai Conul Mire si Coana Mireasa si devenea enervant tare , inteleg o data de 2 ori , dar nu mereu ;)
In rest nu am observat nimic rau la el . Stiu ca e organizat si are totul planificat pe minute , nu face glume de prost gust si nici concursuri .
Nu il cunosc pe domnul despre care vorbiti, dar o sa incerc sa-i tin parrte :) , conita mireasa esti doar o singura zi, mi se pare frumos sa ti se adreseze asa decat pe nume sau doamna cutarica si domnu cutarescu. Nu cred ca domnul a uitat numele mirilor, pur si simplu astfel evidentiezi personajele principale din acea seara. Dar fiecare cu parerile sale. Succese in pregatiri tuturor viitoarelor conite mirese :D


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by heliga »

Mie mi-a placut ca mi-au zis toata noaptea coana mireasa e doar odata in viata. :D


Image
Image
User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by tibberoon »

Fetelor eu nu afirm ca nu e frumos , macar ca eu personal vreau sa mi se adreseze pe nume sau Mireasa . Am vorbit cu mirii si au zis ca nu au atras atentia deloc la asta si le dau crezare . El poate a repetat coana mireasa pe parcursul a 8 ore de vreo 10 ori dar intr-un video de 2 ore sa auzi de 10 ore aceleasi cuvinte foarte tare deranjeaza . Daca ar fi alternat si coana mireasa , apoi numele , apoi iarasi coana mireasa poate nu era asa evident .
Din alta parte , e si scaparea celor ce au facut montajul video , nu pot sa stiu ))


http://tibberoon.wordpress.com/
Post Reply