Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Moderatorul nuntii

Post by Sorinella »

rode11u wrote:fetelor , noi am ales ca moderator pe Anatolie Melnic ( de la Ru TV ''x te iubeste'') a auzit vreo cineva de el cum prezinta la nunti?
E amuzant si haios :)Nu i mai tace gura toata seara dar totul are un scop,oaspetii sunt toti prinsi si nu ajung sa se plictiseasca pina dimineata.


rode11u
Posts: 296
Joined: 20 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by rode11u »

sorillena , tu l-ai vazut l-a vreo o nunta? nu era prea exagerat de vorbaret? sau tot cu masura?


Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Moderatorul nuntii

Post by Sorinella »

rode11u wrote:sorillena , tu l-ai vazut l-a vreo o nunta? nu era prea exagerat de vorbaret? sau tot cu masura?
Da,la nunta verisorului.... dar pot sa fac o remarca aici,Tolea e prieten cu verisorul meu si e din satul meu natal,deci el la nunta era in apele lui,deoarece il cunostea personal 80% din oaspeti:) si astfel chiar nu am ai tacut toata seara si glumele lui erau binevoite. Eu cred ca daca aveti un scenariu si discutati toate momentele,nu ai pentru ce sati faci griji(doar ca un pic e cam taranos la vorba dar el cu asta si ia oaspetii?mai ales daca avetii invitati de la tara)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

Efimia wrote:Salut pentru toate miresuicile......urmaresc cu mult drag acest forum si cred ca e un lucru minunat tot ce se petrece aici....as vrea mult sa va rog sa-mi spuneti cine a ales-o ca moderatoare la nunta pe Ludmila cam cu cit timp inainte ati convenit cu ea...noi am fost la o nunta ca invitati si ne-a placut mult...si poate a auzit cineva de Gabi, nu stiu exact numele de familie, de la teatrul Guguta am auzit ca face o treaba buna dar nu cunosc mai multe detalii......merci anticipat :)

Efimia, salut! Noi vom avea formatia Dnei ...am dat avans cu 7 luni inaintea nuntii...kiar ieri am facut scenariul...sper sa iasa bine!


Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by catalina »

Efimia wrote:Salut pentru toate miresuicile......urmaresc cu mult drag acest forum si cred ca e un lucru minunat tot ce se petrece aici....as vrea mult sa va rog sa-mi spuneti cine a ales-o ca moderatoare la nunta pe Ludmila cam cu cit timp inainte ati convenit cu ea...noi am fost la o nunta ca invitati si ne-a placut mult...si poate a auzit cineva de Gabi, nu stiu exact numele de familie, de la teatrul Guguta am auzit ca face o treaba buna dar nu cunosc mai multe detalii......merci anticipat :)
salut!Noi am avut-o in calitate de moderator pe Gabi Lungu de la Guguta, la nunta noastra si am ramas ft si ft multumita.Arata super bine,vb ft cult si la tema,stie cand sa arunce o gluma si cand sa taca,nu vb extrem de mult ca sa oboseasca oaspetii,eu o recomand 100%.pretul e 200 euro.
daca mai ai intrebari,iti voi raspunde cu placere!


Efimia
Posts: 15
Joined: 21 Aug 2011, 23:00

Re: Moderatorul nuntii

Post by Efimia »

maryLand, Catalina va multumesc mult pentru receptivitate....o sa privim ceva video de la nunti cu Gabi Lungu si pe urma poate ne decidem. maryLand iti doresc sa fie totul bine....catalina daca pe parcurs mai apar careva intrebari o sa ma adresez....merci inca odata!!!!


Efimia
Posts: 15
Joined: 21 Aug 2011, 23:00

Re: Moderatorul nuntii

Post by Efimia »

Salutare fetelor!!! Catalina as vrea mult sa imi spui Gabi Lungu nu are o formatie a sa proprie sau are o echipa cu care cinta.....si daca poti sa-mi dai numarul ei de telefon, am crezut ca o sa fac rost de el dar nu s-a primit....vreau sa o contactez si sa stabilim o intilnire ......merci anticipat


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by perla »

ah fetelor :( Beznitchi e ocupat, l-am telefonat si asa mi-a parut rau...
maryland scrie te rog nr. de mob a dnei , ca nu mai stiu la cine sa apelez, fetelor pe cine imi recomandati, cu nr de tel, va rog, sa-i sun pe toti si sa am din ce alege...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by Alintush »

Fetelor dati-mi va rog vre-un linck unde pot sa vad cum modereaza o nunta Sergiu Beznitchi


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

nu cred ca vei gasi undeva un link ku nunta moderata de Sergiu..dar poti sa rogi fostele mirese sa iti arate cum se prezinta el la nunti...sincer eu nu am nici o dubie despre el...dar parerile sunt diferite...

Ludmila 079597054


Image
Post Reply