Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Cataleya »

Eu l-am telefonat azi pe Lucian Dumitrescu, si respectiv l-am rezervat. Mi-a transmis foarte multa energie pozitiva si incredere. Deja sa vedem si cum va fi nunta :)


Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Cataleya »

henrietta wrote:
capitolina wrote:salut fetitele! am nevoie si eu de ajutorul vostru, a avut cineva ca moderator pe Lucian Dumitrescu? imi spuneti va rog ce parere aveti despre el.
dupa 18 mai o sa pot sa iti dau detalii despre cum a moderat ;)

Si cum a fost Lucian? :)


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by n-doinita »

Cataleya ,henrieta nu a intrat demult pe acest site asa ca nu cred ca degraba iti va raspunde...in schimb uite ce a scris ea despre Lucian Dumitrescu dupa nunta sa :"Moderator Lucian Dumitrescu la fel multumiti nu s-a impus prea mult si nu a fost tare oficial - exact cum imi place mie."


Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Cataleya »

n-doinita wrote:Cataleya ,henrieta nu a intrat demult pe acest site asa ca nu cred ca degraba iti va raspunde...in schimb uite ce a scris ea despre Lucian Dumitrescu dupa nunta sa :"Moderator Lucian Dumitrescu la fel multumiti nu s-a impus prea mult si nu a fost tare oficial - exact cum imi place mie."

Merci mult pentru raspuns :)


kandydoll
Posts: 1
Joined: 13 Jan 2015, 18:06

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by kandydoll »

Salut fetelor, imi puteti recomanda un/o moderator/oare care cinta si lucreaza si in strainatate la nunti? multumesc anticipat


Cataleya
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2015, 16:36

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Cataleya »

Inulea87 wrote:Noi am hotarit sa nu luam nici un moderator la nunta. Deci ca muzicanti am ales pe Geta Burlacu si Taraf Lautaresc. Stiu ca ea totodata si prezinta..in plus am si o super nasa care stie sa faca atmosfera si sa implice lumea. Sper sa iasa totul bine :)
Si eu i-am ales pe baietii e la Taraf Lautaresc doar ca solista va fi Natalia Proca. Cind ai nunta?


Alinutza
Posts: 9
Joined: 02 Jan 2015, 13:10

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Alinutza »

Am fost la 2 nunti unde a prezentat Geta la prima nu am ramas deloc impresioanata , a doua mediu, nu pot sa o compar cu Eugen Botnaru , Sergiu Beznitchii etc, eu o vad pe Geta ca interpreta nu ca moderatoare.


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by alise »

Nunta noastra a fost moderata de Geta, noua ne-a placut, dar depinde de gustul fiecaruia.


AlionkaCeapoi
Posts: 1
Joined: 29 Jan 2015, 16:36

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by AlionkaCeapoi »

Buna fetelor.Eu numai m-am inregistrat pe forum. Recomandati-ne va rog un moderator la nunta, sa fie barbat, inteligent, dar si glumet. Imi doresc sa vie vesel moderatorul, dar sa nu faca circ din nunta. Sa nu spuna glume perverse sau sa recite poezii plictisitoare sau de jale. Inteligent si vesel.Va rog frumos si suma ceruta de fiecare.


Alinutza
Posts: 9
Joined: 02 Jan 2015, 13:10

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Alinutza »

Alex Bivol - nu stiu pretul separat pentru moderator , el este si DJ si are echipa de muzica , Sergiu Beznitchi - 350 Euro , Eugen Botnaru _ 400 Euro , daca te interesaza cineva pot sa-ti las GSM


Post Reply