Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
SofiaM
Posts: 14
Joined: 07 Feb 2016, 18:01

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by SofiaM »

Buzik wrote:Sofia am fost la nunta unde era nevoie sa se vorbeasca rusa,romana shi engleza. A condus MC Mike, un conducator foarte bravo, doar ca limba lui de baza e rusa.
Il caut pe MC Mike atunci...a facut atmosfera vesela sau se putea si mai bine? :)

Are cineva si un pret?


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Buzik »

Mie personal mi-a placut foarte mult, a creat o atmosfera foarte vesela, eu singura ave sa apelez la el doar ca nunta mea va fi in romana,dar el din cite shtiu conduce in rusa shi deja ce este mai important traduce in romana sau engleza(asha era la nunta la care am fost).


SofiaM
Posts: 14
Joined: 07 Feb 2016, 18:01

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by SofiaM »

Buzik wrote:Mie personal mi-a placut foarte mult, a creat o atmosfera foarte vesela, eu singura ave sa apelez la el doar ca nunta mea va fi in romana,dar el din cite shtiu conduce in rusa shi deja ce este mai important traduce in romana sau engleza(asha era la nunta la care am fost).
Buzik ai datele de contact? :)


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Buzik »

eu nu am datele de contact((( o sa incerc sa aflu daca prietena la care el a condus mai are numarul lui shi daka da o sa il scriu


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Malyna »

michelle wrote:salut fetelor..
Cine a auzit de Victoria Dobrogeanu moderator? Ati vazut-o la vreo nunta? ce impresii aveti?..merci anticipat ))
Fetelor, am aceeasi intrebare... stie cineva ceva despre dinsa? Va multumesc!


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Malyna »

michelle wrote:salut fetelor..
Cine a auzit de Victoria Dobrogeanu moderator? Ati vazut-o la vreo nunta? ce impresii aveti?..merci anticipat ))


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Malyna »

Salut! Imi poate recomanda cineva o moderatoare pentru o nunta restrinsa (40 pers) sa vorbeasca romana si rusa? Va rog mult.


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Malyna »

Auu, fetelor! Mai este cineva pe forum? :)


anisoaraBaciu
Posts: 16
Joined: 29 Feb 2016, 13:47

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by anisoaraBaciu »

Malyna wrote:Auu, fetelor! Mai este cineva pe forum? :)
aici in forum poti gasi mesaje trecute de alte merisuci despre moderator si pareri
mie mia fost mult mai usor am apelat la formatie si ei au recomandat moderatori ,,iar alegerea a fost din partea noastra


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Malyna »

Am citit toata tema, nu am gasit pe nimeni potrivit... vom avea nunta cu dj... Va multumesc pentru raspuns :)


Post Reply