Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

maryLand wrote: Sergiu e favoritul meu...iar de Bogdan numai de bine am auzit...
multumesc mult maryLand.
dar care sergiu? railean sau beznitchi? :roll:


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

Beznitchi...sorry mi s-a parut ca am si scris..offf incep si la mine emotiile...


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

maryLand wrote:Beznitchi...sorry mi s-a parut ca am si scris..offf incep si la mine emotiile...
multumesc mult
l-ai vazut ca moderator undeva sau il stii de la "desteptarea"?


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

nuuuu, il stiu pe Sergiu de tare mult timp...l-am vazut la 2 nunti..mie imi place..si din toti barbatii -prezentatori imi place cel mai mult de el .dar parerile se impart..si la fiecare frumosul are definitie aparte. Si de Dascal am auzit de bine, dar nu l-am vazut...si mai era Iurie Nistorika de la Norok Tv...o prietena l-a recomandat...
Mie de Revenco Alexei nu mi-a placut..el are o voce placuta..insa lipsita de emotie...de feerie...dar altii asta si cauta...voce de concert....conteaza foarte multe ce anume tu iti doresti...


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

maryLand wrote:nuuuu, il stiu pe Sergiu de tare mult timp...l-am vazut la 2 nunti..mie imi place..si din toti barbatii -prezentatori imi place cel mai mult de el .dar parerile se impart..si la fiecare frumosul are definitie aparte. Si de Dascal am auzit de bine, dar nu l-am vazut...si mai era Iurie Nistorika de la Norok Tv...o prietena l-a recomandat...
Mie de Revenco Alexei nu mi-a placut..el are o voce placuta..insa lipsita de emotie...de feerie...dar altii asta si cauta...voce de concert....conteaza foarte multe ce anume tu iti doresti...
si mie revenco imi pare prea solemn/serios
inca o data iti multumesc, chiar imi este utila informatia


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »



Image
dory_87
Posts: 122
Joined: 16 Dec 2010, 00:00
Location: Milano

Re: Moderatorul nuntii

Post by dory_87 »

mda...m-ati pus pe ginduri fetelor...eu asa sigura mergeam sa-l iau pe revenco,chiar zilele astea ma gindeam sa-l sun... :( incepem iar de la inceput cu cautarea...


irina
Posts: 40
Joined: 18 Aug 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by irina »

Propun o moderatoare Natalitsa : o moderatoare vesela, cu imaginatie bogata, usor de colaborat, face veselie, scopul ei este :o nunta cu oaspeti bine dispushi !!!!!!!! :D :D :D Image Image Image Image



User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by adeline »

maryLand wrote:nuuuu, il stiu pe Sergiu de tare mult timp...l-am vazut la 2 nunti..mie imi place..si din toti barbatii -prezentatori imi place cel mai mult de el .dar parerile se impart..si la fiecare frumosul are definitie aparte. Si de Dascal am auzit de bine, dar nu l-am vazut...si mai era Iurie Nistorika de la Norok Tv...o prietena l-a recomandat...
Mie de Revenco Alexei nu mi-a placut..el are o voce placuta..insa lipsita de emotie...de feerie...dar altii asta si cauta...voce de concert....conteaza foarte multe ce anume tu iti doresti...
maryland poti te rog sa afli de la prietena ta numarul lui Iurie Nistorica , daca il are
multumesc anticipat


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nuntii

Post by maryLand »

cum il aflu , il scriu..ei sunt acum in USA si va fi mai greu , insa fac tot posibilul... Image Image


Image
Post Reply