EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by catalina »

Alintush,sunteti un cuplu frumos si indragostit.Tu esti foarte..exotica,ai un ten frumos!Mai asteptam poze:)


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Katina »

Alintush ai fost superba ,imi pari asa calma si dulce ,si nu esti alba deloc ai o piele absolut superba ,multi viseaza la ea ;) si buketul intradevar e atat de șic si colorat un curcubeu pe care lai avut toata ziua la dispozitie ,si va potriviti de minune ...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Catalina multumesc mult mult
nu m-am asteptat sa primesc atitea complimente datorita tenului, eu fiind cu mult mai alba decit sora mea...credeam ca sunt chiar deschisa la piele...

Katina, zici linistita am fost???pentru mine fotosesiunea a fost cel mai mare chin...pe mine rochita ma rodea, puteam sta doar dreapta...toata fotosesiunea muscam din dinti ca sa nu simt durerea, ata de la crinolina era in piele (si acum am semne de parca am fost biciuita) si asteptam mai repede sa o finisam...si eu ma mir de mine...la cita durere am tras eu inca mai zimbesc in poze... :lol:
Iti multumesc din suflet


User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Kristina11 »

Alintush--> Sinteti minunati!!!!!!!
mai vreau poze :D


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Kristina11 wrote:Alintush--> Sinteti minunati!!!!!!!
mai vreau poze :D
multumesc mult...si eu mai vreau poze :D


mirabellla
Posts: 280
Joined: 20 Feb 2012, 11:12

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by mirabellla »

Alintush o pereche foarte frumoasa :!: :!: :!: .... mai asteptam poze


User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Olga2012 »

Salutare fetelor, m-am intors si eu din frumoasa luna de miere si mare mi-a fost mirarea cand am deschis minunatul forum :D . DE ce? Pai am vazut atatea mirese frumoase, stilate, gingase, toate foarte diferite si deosebite in felul lor. M-am bucurat mult sa vad pozele si filmuletele fiecarei din voi. SE vede foarte bine cat de mult ati muncit voi si vreau sa zic ca s-a meritat efortul! O sa incerc sa zic cate ceva despre fiecare cu riscul de a ma repeta...pentru ca toate imi sunteti foarte dragi. Sa incepem cu:

Ingutza-in ambele zile ai abordat doua stilulri diferite, dar ai fost frumoasa in ambele ipostaze. Se vede ca ai muncit foarte mult la realizarea decorului si cred ca a fost foarte deosebit. Felicitari. La nunta ai fost foarte frumoasa iar rochia iti venea foarte bine. Intr-un final toate foarte bine puse la punct.

Girgana, eu m-am indragostit de look-ul tau de la cununie atat de rafinata si stilata..ai avut o alura aristocrata. La nunta ai fost iarasi foarte frumoasa si ochisorii tai au fost foarte bine conturati. Sunteti o pereche foarte reusita...drept rezultat si niste poze foarte frumoase.

Liudocika, filmuletul este foarte dragutz si reda foarte bine atmosfera incendiara de la nunta. Tu ai fost foarte dulce si cocheta :D si mirele pe masura. Eu am mai zis in pozele postate anterior ca esti ca un ingeras/veverita. Ai niste ochi foarte expresivi si look-ul de la nunta ti se potriveste de minune. O rochie deosebit de frumoasa si foarte bine asortata cu celelalte accesorii. Well done!

Lummynel esti urmatoarea pe lista :D . Fetele au punctat foarte bine ca ai aratat ca o papusica, sunteti o pereche diferita si foarte interesanta. Cred ca ai avut o rochie frumoasa care ti-a aratat frumoasa silueta. Ai aratat foarte bine, Bravo!

Rodinka, ce as putea sa mai adaug la cele spuse? :? :lol: . Intr-adevar sunteti foarte frumoasi si indragostiti(cel putin asta citesc eu din poze/filmulet). Sunteti minunati, iar tu esti deosebit de frumoasa si expresiva(cred ca nu e o noutate). Cateva cuvinte care va caracterizeaza din punctul meu de vedere ar fi: copii frumosi,romantici si indragostiti. Casa de piatra. Sa ramanetzi mereu la fel de dezinvolti, veseli, indragostiti si frumosi la suflet.

Perla ai fost ca o bombonica, foarte dulce si frumoasa in acelas timp. Look-ul de la nunta a fost unul mai aproape de gustul meu, foarte eleganta si buchetul o pata de culoare bine pusa la punct. Cum au spus si fetele va potrivitzi foarte bine si formati un cuplu frumos. Pozele emana atata caldura sufleteasca si sentimente deosebite...cred ca si bebele vostru a avut ceva influentza (am vrut sa las un zambet dar nu ma lasa forum-ul). Felicitari!

Maricika ai fost si tu foarte frumoasa. Esti foarte gingasa, stilata si sotul tau e foarte dragut/puternik.....in concluzie o pereche foarte frumoasa. Rochia iti venea foarte bine si toate celelalte elemente au fost foarte bine combinate(coafura, machiaj, buchet). Filmuletul e foarte haios...am fost foarte bine dispusa dupa vizionare, thank you for sharing.

Alintush ce sa zic? Frumoasa si stilata. Ma bucur ca ai primit si tu macar 3 poze(toate sunt frumoase). Ai aratat foarte finut, eleganta si deosebita. Sunteti si voi o pereche foarte bine potrivita...sa va iubitzi la fel de mult pe cat arata pozele. Sa stii ca am asteptat sa vad si pozele tale, pentru ca am fost impresionata de prima poza postata(cred ca era de la casatoria civila)...unde rochia si tu erau splendide. Am ramas la fel de placut surprinsa si de aceste 3 poze, asteptam the rest.

Offf, sper ca am vorbit de toate fetele. Intr-un final vreau sa punctez ca suntetzi niste femei deosebite si m-am convins ca la oameni buni nu pot sa mearga lucrurile decat bine. Ma bucur ca v-am vazut si mai asteptam poze. Va pup.


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Alintush sunteti superbi ambii,ai fost o mireasa foarte frumoasa.Felicitari.


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Olga merci pentru cuvintele frumoase :)


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Olga2012 multumesc frumos, ai dat dovada de multa rabdare sa analizezi fiecare miresuica in parte si sa ne complimentezi :P


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Post Reply