EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Nastyka, o mireasa si o pereche foarte frumoasa!!!! Gingasia ta, acel albastru rafinat, un mister si o enigma ce trezeste ardoarea de a o descifra.... ;) :P


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Libelula, superba, energica, usoara, diafana, romantica!!!!Mai in scurt perfecta.....Daca sincer eu te-am asemanat cu RodinKa si cu Kid_25, parca aveti trasaturi comune!! Iar in privinta Aleenei ,deacord 101%!!


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

Libelula, niste poze foarte originale...iar buchetul tau a umplut ziua mea...posomorita de astazi...
casa de piatra si cit mai multa fericire ;)


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by DanielaG »

Libelula felicitari!!!un strop de culoare in aceste zile mai gri...intr-adevar pozitivizmul si elanul din pozele voastre a evidentiat aceasta zi speciala pt voi :P


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by heliga »

Libelula foarte pozitive poze si desigur rokia e foarte indrazneata;) Felicitari!


Image
Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Libelula niste poze foarte frumoase si cu multe zimbeteeeee,bravo se vede ca radiati ambii de fericire.Felicitari si casa de piatra.


Image
User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Libelula »

Ma bucur ca am adus culoare in suflete, pozitivism in ganduri, originalitate in idei, zambet pe fatza prin aceste poze ! Noi asa suntem! Am invatat sa apreciem viata ! Ne conducem dupa "Tot ce se face, se face spre bine!" Suna patetic poate, dar am cateva exemple incredibile din viata mea ! Deci cu multa vointa, incredere, curaj, respect, rabdare si toate astea impletite cu dragoste si armonie, le veti reusi pe toate ! Va multumesc pt urari ! Va pup cu drag ! Fiti fericite !!!

PS: noi lucram la urmatorul "proiect" si aaaaaaaaaaaaaaaard de nerabdare sa vin si eu cu o noutate la "Lumea mamicilor" :D


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by DanielaG »

Ce frumos Libelula :oops: ...succes voua si Dumnezeu sa va ajute in toate...te asteptam cu noutatea cit mai curind :P


Image
sunflower
Posts: 82
Joined: 03 Aug 2011, 23:00
Location: Londra,UK

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by sunflower »

Atasez si eu cateva momente de la nunta noastra. Apropo, fetele care vor petrece nunta la casa fermierului, va asigur ca acustica este foarte buna, se vede si in clip)).


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Sunflower , ai fost minunata!! Semeni fff mult cu sotia lui Cabral din RO..Incaltamintea este superba!!!


Image
Post Reply