EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Post Reply
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

Te iubesc, mă iubeşti,
Suntem două poveşti,
Suntem două poveşti tinereşti,
Te iubesc, mă iubeşti!

Image


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcelushka »

+10.......


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

salut garofitelor,offfff de tare mult timp nu am intrat pe aici,de cind sunt femeie maritata,permanent ocupata :D :D :D .Doamne fetelor ce mirese deosebite ati fost,felicitari pentru miresele pe care nu le-am felicitat,casa de piatra,intelegere si copii sanatosi(ludmi,irinka,aretina,marcella,kisiotka,amelia,arinusha,seyla,kristina11,ghiocel_21,nika,olga2012,alinkka,marinka,k_id_25,liudocika2012, tenora,cristinaB,inna2012,doina30882000)ce mirese deosebite ati fost,fiecare frumoase in felul sau,atit de fine,tandre,cochete si desigur foarte,foarte frumoase.Multa fericire si pace voua in familie.


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Dregelor nu mai tin minte daca am pus ceva poze cu noi de la nunta,si o sa atasez citeva,k mau coplesit atitea emotii kind vam vazut pe toate asa de frumoase. Astea is de la nunta
Image
Image
Image
Image
Image
a fost foarte amuzanta faza cu colacul miresei
Image
iata-ne si cu nasii
Image
Image
si citeva poze de la cununie
Image
Image
Image
Image
sper ca nu vam plictisit cu atitea poze :D


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Ingutza, frumusica miresuica am vazut in poze...rochita atit de bine sa aranjat si pare sa fie comoda...
imi place buchetelul tau de la nunta...ce flori contine si cit ai dat pe el?


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

Alintush wrote:Ingutza, frumusica miresuica am vazut in poze...rochita atit de bine sa aranjat si pare sa fie comoda...
imi place buchetelul tau de la nunta...ce flori contine si cit ai dat pe el?
Alintush sa iti spun sincer nici nu stiu din ce flori e compus,nu prea ma pricep la flori,am dat pe el 750 lei.


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcellla »

Ingutza, am mai vazut poze cu tine, dar nici acum stai fara grija ca nu plictisesti pe nimeni, ba din contra, eu cred ca fiecare din noi cind vede scrisul galben-verzui la tema aceasta intra cu gura cascata cu gindul ca cineva a adaugat poze. Mi-a facut placere sa va admir, sinteti atit de frumosi, cind zimbiti semanati atit de mult unul cu altul. Vaaai, ar fi atitea de spus, dar rotungesc aici dorindu-va sa predomine mereu buna dispozitie, dragostea si intelegerea in familia voastra. Sinteti un cuplu deosebit si va potriviti de minune!!!


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

marcellla wrote:Ingutza, am mai vazut poze cu tine, dar nici acum stai fara grija ca nu plictisesti pe nimeni, ba din contra, eu cred ca fiecare din noi cind vede scrisul galben-verzui la tema aceasta intra cu gura cascata cu gindul ca cineva a adaugat poze. Mi-a facut placere sa va admir, sinteti atit de frumosi, cind zimbiti semanati atit de mult unul cu altul. Vaaai, ar fi atitea de spus, dar rotungesc aici dorindu-va sa predomine mereu buna dispozitie, dragostea si intelegerea in familia voastra. Sinteti un cuplu deosebit si va potriviti de minune!!!
multumesc mult marcella,mmm poate chiar si am pus poze dar nu imi amintesc.


Image
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

acesta e clipul nuntii noastre.


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

Inguta, cit de frumoasa ai fost...ai avut o rochie foarte interesanta la nunta...
Multa fericire voua si desigur cit mai multe realizari frumoase!!!! ;)


Image
Post Reply