Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Dupa nunta......

Post by InnaM »

gabik wrote:Salutare viitoarelor miresuici si femeilor recent casatorite!!! :) Pot sa ma impart si eu cu voi cu un mic love story facut de fotograful nostru :) Video de la nunta inca nul am ca sal pot incarca, este doar pe pagina la avaproduction :)
Savurati fetelor de aceasta perioada, chiar daca e un pic stresanta, e una foarte frumoasa :)

foarte frumoasa gabik iar nunta pare sa fi fost plina de energie shi bine pusa la punct. Casa de piatra shi bine ai venit in clubul nevestelor ;)


gabik
Posts: 14
Joined: 22 Jan 2014, 22:05

Re: Dupa nunta......

Post by gabik »

multumesc InnaM :) chiar am depus mult suflet in organizarea nuntii si mai ales fiind departe a fost cu multa retraiala.
Si tie casa de piatra si multa fericire in viata de cuplu!!!


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Dupa nunta......

Post by cutsa »

catiushka wrote:Daca-mi mai amintesc ceva va mai scriu Image
Inca o pozica cu mine mireasa
katiushka de unde ai luat rochia?


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

cutsa mi-am cusut-o la comanda ;)
Last edited by catiushka on 01 Mar 2015, 13:57, edited 1 time in total.


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Dupa nunta......

Post by romanct1 »

catiushka wrote:cutsa mi-am cusut-o la comanda si daca-ti place o dau in chirie la pret foarte avantajos, model Demetrios
marime S-M, siret la spate, trena care se scoate, foarte usurica si gingasa, ca noua
inaltime eu fac 1m60 am avut incaltaminte de 12 cm si inca lungimea se adapteaza in functie de cercuri
pentru ca aici am pus poze facute cu telefonul iata alte citeva pozici cu rochita
Image
Image
Image
;)
catiusha tot ma uit la coafura si makiajul tau si spun ca Ellina si Taniusha au minute de aur. foarte frumos teau gatit, erai regina ;). eu am devenit clienta lor fidela. deja ma frezez doar la Tatiana. o data la 3 luni se merita banii.


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Dupa nunta......

Post by Gaby »

salutare fetelor, dupa o pauza de mai aproape jumate de an am intrat aici, dupa nunta a revenit rutina si alergatura pe drum ca si pina. Luna de miere a fost una foarte activa, am hotarit sa ne urcam in mashina si sa luam directia catre Europa, am avut o luna de miere minunata, am vizitat locuri la care nici nu visam, incepind cu BMW Welt si NurburgRing, si terminind cu coasta de azur, Monaco. Dupa luna de miere acelasi plan: servici, casa, lectii - timp de o luna, dupa care am aflat ca luna de miere si-a facut datoria :D, am aflat ca sunt insarcinata iar acum suntem in asteptarea altui mare eveniment mai important :). Paralel cu toate incercam sa ne facem si locuinta in care vom creste scumpul bebelus. :)


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Dupa nunta......

Post by Olecika »

Oaaau, Gaby, felicitari :) Ce perioada plina de evenimente ai :)
Tine-ne la curent cu toate detaliile ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

gaby feeeeelicitari, roditoare luna de miere :!:
si poate ne bucuri cu niste pozici cu voi miri
cresteti mari si sanatosi :!: :)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

romanct1 wrote: catiusha tot ma uit la coafura si makiajul tau si spun ca Ellina si Taniusha au minute de aur. foarte frumos teau gatit, erai regina ;). eu am devenit clienta lor fidela. deja ma frezez doar la Tatiana. o data la 3 luni se merita banii.
merci mult :oops: :oops: mi-e dor de acel rasfat :lol:
la mine va fi o data pe an in vacante :mrgreen:


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Dupa nunta......

Post by Gaby »

multumesc fetele, va tin la curent cu etapele :) , eu am si uitat sa postez poze de dupa nunta, din relaxarea totala de dupa :D . nu shtiu cum sa postez poze, o sa dau link https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 1409_o.jpg https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=55263C82 https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 1318_o.jpg


Post Reply