Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Dupa nunta......

Post by Olecika »

Eh, n-doinita, m-am regasit si eu in lista mireselor pe care le invidiezi :D

Intr-adevar acest forum este MEGA UTIL pentru miresicile care isi organizeaza singurele nunta. Cred ca fiecare dintre noi este pur si simplu datoare sa isi expuna parerea si sa ajute alte viitoare mirese, asa cum alta data am fost si noi ajutate.

Cind incepi sa organizezi nunta, totul este in ceata. Eu, care am dansat 2 ani pe la nunti, si cunosteam totul foarte bine, oricum eram cuprinsa de panica si nu stiam ce sa iau si unde sa pun in momentul pregatirilor.

Apoi intervin multe situatii dificile, sau pur si simplu necunoscute, iar daca nu ai pe nimeni alaturi care sa iti poata da un sfat util, tot la forum apelam :)

Insa, important este ca dupa nunta, venim aici zimbitoare si pline de fericire ca sa impartasim emotiile traite.
Imi para rau ca acum nu foarte multe miresici isi impartasesc emotiile cu noi, vrem si poze si video... asa e mai interesant :)

Bafta tuturor si MUUUUUUUUUUUUUUUULTA fericire :)


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Dupa nunta......

Post by n-doinita »

Olecika wrote:Eh, n-doinita, m-am regasit si eu in lista mireselor pe care le invidiezi :D

Intr-adevar acest forum este MEGA UTIL pentru miresicile care isi organizeaza singurele nunta. Cred ca fiecare dintre noi este pur si simplu datoare sa isi expuna parerea si sa ajute alte viitoare mirese, asa cum alta data am fost si noi ajutate.

Cind incepi sa organizezi nunta, totul este in ceata. Eu, care am dansat 2 ani pe la nunti, si cunosteam totul foarte bine, oricum eram cuprinsa de panica si nu stiam ce sa iau si unde sa pun in momentul pregatirilor.

Apoi intervin multe situatii dificile, sau pur si simplu necunoscute, iar daca nu ai pe nimeni alaturi care sa iti poata da un sfat util, tot la forum apelam :)

Insa, important este ca dupa nunta, venim aici zimbitoare si pline de fericire ca sa impartasim emotiile traite.
Imi para rau ca acum nu foarte multe miresici isi impartasesc emotiile cu noi, vrem si poze si video... asa e mai interesant :)

Bafta tuturor si MUUUUUUUUUUUUUUUULTA fericire :)
pai de asta si zic ca va invidiez....deja nu mai vad ca fetele sa vorbeasca asa aprins...sa mai scrie vreun sfat,sa mai puna o poza,un video ....si ....imi pare rau.Speram ca degraba se va incepe pregatirile mai fierbinti si fetele vor incepe mai mult a comunica aici..:) Eu dupa nunta si pina la ea voi scrie toate sfaturile utile pentru mirese


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Dupa nunta......

Post by romanct1 »

ah fetelor mia venit video de lanuuunta... iata ma impart cu un scurt metraj. Cristal studio jos palaria. au facut totul mai mult decit perfect, asa niste momente au prins cami crapau falcile de ris :D. As mai vrea sa dau un sfat viitoarelor miresuici, dimineata in loc de toane de cafea sau aceleasi 50 de grame :D beti un pahar de suc multivitamin, energie e garantata mai ca pin la sfirsitul nuntii. Am facut o comparatie cu restul care tot de dimincioara erau cu noi si incercau sa se tina cu cafea nu erau adormiti dar nici mega activi, ce nu pot spune de mine cu cumnata mea care de dimineata pina la mijlocul nuntii saream ca 2 caprite in pantofi de 14cm , apoi saream in continuare doar ca pe talpa joasa :D. iar acum scurtmetrajul promis:


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Dupa nunta......

Post by Olecika »

mmmm romantic1, frumos si atit de energetic :) se vede ca ati fost veseli, iar vorniceii, jos palaria :)

Casa de piatra si numai asa momente sa aveti toata viata :D


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Dupa nunta......

Post by romanct1 »

Olecika wrote:mmmm romantic1, frumos si atit de energetic :) se vede ca ati fost veseli, iar vorniceii, jos palaria :)

Casa de piatra si numai asa momente sa aveti toata viata :D
merci ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

romanct mi-ai amintit de clipul nostru, sinteti foarte frumosi si fericiti, sa fiti la fel toata viata, veseli fericiti si alaturi de prieteni adevarati (y)
mi-a placut de voi
Last edited by catiushka on 07 Apr 2015, 13:01, edited 2 times in total.


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Dupa nunta......

Post by Olecika »

catiushka, eu video vostru demult l-am "zatzinit" :D :D :D Bravo, foarte interesant, se vede ca nunta a fost vesela.

Nu stiu cum alte "femei maritate" dar eu cind privesc video sau poze recente ale miresicilor am emotii ca dupa nunta mea.... :)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dupa nunta......

Post by catiushka »

stiu ;) si merci :*
asa-i asa-i eu in genere mai vreu o data sa traiesc nunta mea :lol:
mai vreeeeu
iar pe voi miresicile care ati creat acest forum nu o sa va uit niciodata, ati creat aici o adevarata comoara


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Dupa nunta......

Post by romanct1 »

Catiushka, merci, transmite linkul sal zatinesc shi eu pe al vostru, ca parca mam uitat dar nu lam gasit :D


gabik
Posts: 14
Joined: 22 Jan 2014, 22:05

Re: Dupa nunta......

Post by gabik »

Salutare viitoarelor miresuici si femeilor recent casatorite!!! :) Pot sa ma impart si eu cu voi cu un mic love story facut de fotograful nostru :) Video de la nunta inca nul am ca sal pot incarca, este doar pe pagina la avaproduction :)
Savurati fetelor de aceasta perioada, chiar daca e un pic stresanta, e una foarte frumoasa :)



Post Reply