Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by K_ID_25 »

atit de frumoase pozele , fetelooooor ! trebuie sa facem o expozitie la urmatorul tirg de nunta ! ca e CHIAR o sursa de inspiratie ca sa mai faca lumea nunti :)


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by doina30882000 »

fetelor, sunteti tare dragalase! va multumesc frumos ptr cuvintele calde!
buchetelul am vrut sa aiba in loc de trandafirii portocalii, sa fie coral...asa ne-am inteles cu sorina, insa daca sincer mi-a placut buchetelul si in aceste nuante!
Rodinka, si eu aastept cu nerabdare pozele tale sa te admir, sunt sigura ca ai fost superba!
kisitoka, alintush, voi la fel ati fost niste mirese superbe!
iar Cristinab, care ai avut nunta cu 1 zi inaintea mea :P , vreau sa iti zic ca ai fost tare frumoasa, cand am fost la sala cu o zi inainte de nunta ca sa ducem bautura la sala, acolo era vs tau care cu niste baieti ansamblau panoul ...si cand sotul meu a intrat in sala a vazut-o pe dna Rodica- administratora si i-a zis ...eu sunt mirele, am adus bautura ...si sotul tau deodata il intreaba : care mire? cand ai nunta ? si deacu sotul meu i-a zis ca el e mirele de maine si sotul tau a zis: vai, deacu ma gandeam la coincidente...si au dat mana si sotul meu v-a urat o nunta frumoasa!:D


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

Doina,sotul meu era tare stresat in ziua aia...Din cauza lui am intirziat cu o ora, ca a inchegat banerul..Iar in timp ce Aleena ma machia, am ajuns sai spun sa uite nr.meu pina ne vedem.. :lol: ..Asa ca pina ma vazut mireasa a fost tare incordat ..pe urma sa mai linistit..si eu tot!!!
Multumesc de complimente!! Noi toate aici suntem cele mai frumoase mirese!!Cum zicea si Kid_25, trebuie sa facem o expozitie cu toate pozele noastre...
P.S.Eu am panou de facut poze :lol: :lol: :lol:


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by heliga »

Ah fetelor Cristina ,Doina , Kisitoka ce frumoase ati fost :) Oh iar ma apunca melancolia felicitari dragelor ati fost niste printese. CristinaB m-am indragostit de pantofi si eu deisgur ;) .Doina ai avut un buket frumos ,dar e si normal sa te astepti de la sorina ceva sa nu coincida deja cred ca multe mirese s-au convins de asta ;)


Image
Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Liudocika2012 »

Doina, foarte foarte frumoasa! :P :P :P


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by DanielaG »

Doina foarte frumosi ati fost...nu stiu sa va felicit si pt alt motiv sau sunt pozele inselatoare? :P


Image
La_dame
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2011, 23:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by La_dame »

DanielaG wrote:nu stiu sa va felicit si pt alt motiv sau sunt pozele inselatoare? :P
+1


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by doina30882000 »

sunt pozele inselatoare ...nush de ce :D si eu am observat ...da nu inteleg de ce ca la burta imi statea plata rochia ....da eu tendinta sa dau spatele in urma si burta in fata :D
.... nu ne programam un bebe in viitorul apropiat ....:)


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by maryLand »

Doina Doina, cit de gingasi si dulci ati mai fost...Un cuplu de milioane!!!!

Neaparat trebuie sa facem o expoztie, deoarece nu sunt fotografii, da opere de arta ;)

P.S. Cu Doina si inchidem prima parte a temei :!: Cine va fi urmatoarea care afiseaza pozele? Sper ca Alintush sau Perla :!:


Image
Locked