Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by INNA 2012 »

Alintush,Heliga,Cristina,Ludmi...un mare multumesc...am poze si de la fotosesie dar sunt prea mari ca sa le pun :(


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Liudocika2012 »

La mine sotul inainte de nunta glumea ca nu cumva sa rup eu bucata mai mare din colac! :lol: Da eu am vrut sa-i fac placut si l-am lasat sa apuce cum vrea de colac numai sa fie multumit! :D :D :D La mine bucata a fost mai mica :D


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by INNA 2012 »

cam asta a fost si intentia mea...dar idee nu am cum a rupt sotul,la urma i-am dat lui rapid bucata mai mare :D


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by tancha_ru86 »

Inna ai fost asa fina si naturala, felicitari, totul e la superlativ. La mine faza cu colacul a fost la fel, cred ca ati vazut poza mai inainte, doar ca nu conteaza cine rupe bucata mai mare oricum se stie cine e boss-ul in casa :D :D :D femeia logic ;) ;) .


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by INNA 2012 »

tancha mersi..da,am vazut si poza ta cu colacul,dar nu e tare bine ca femeia mereu sa fie boss-ul,saracele femei,totul cade pe umerii nostri.si nu ma refer la lucru,ma refer la responsabilitati :oops:


Diaaa
Posts: 21
Joined: 16 May 2012, 11:42

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Diaaa »

Katina wrote:Diaaa sunteti asa stilati si rafinati ,si in acelasi timp simpli si indragostiti ,multa dragoste voua ... :P

Multumesc Katina:)


Diaaa
Posts: 21
Joined: 16 May 2012, 11:42

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Diaaa »

marcelushka wrote:Diaaa
foarte finuti, felicitari. Casa de piatra.
Multumesc marcelushka, Casa de piatra la toate miresuicile de pe acest forum!!!


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by seyla »

Inna, santeti o pereche frumoasa! Rochia e foarte gingasa, la fel ca mireasa ;) !
Dar la noi colacul nu s-a rupt in doua bucati, ci in mai multe, nu stiu ce ar insemna :roll: ...


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by maryLand »

Inna, cu adevarat sunteti frumosi si va potriviti de minune! Nunta a fost exceptionala, din poze se observa...Sa fiti fericiti pina la adinci batrineti ;)


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by DanielaG »

Inna atit de modesta si foarte frumoasa....place mult aceasta simplitate...ati fost foarte draguti ...totul ales cu gust si masura!!!


Image
Locked