Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by perla »

Ina sunteti foarte gingasi ambii, va potriviti de minune... la noi cu colacul tot s-a primit interesant eu am rupt cam a 1/4 din colac, si sotul a luat si a mai rupt de la el si mi-a dat mie ca sa fim jumate la jumate... :D

off. poate si eu ma voi face cu ceva poze pin la sf saptaminii, abia astept...


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by RoDiNkA »

Ina, ce frumosi sunteti ambii!!! Iradiati de fericire si dragoste! Atit de gingasi, rafinati, modesti dar totodata cu farmec bogat! Bravo!!!! Sa aveti parte de o casnicie cit mai trainica, cu bebelusi sanatosi si fumosi, sa pastrati toata dragostea pura citita in ochii vostri ca minimum o viata intreaga!!!!! :*


Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by INNA 2012 »

Rodinka,Perla,Seyla,Daniela,Maryland multumesc mult fetelor...la un moment dat chiar retraiam inainte de nunta ca voi fi prea simpla...cu toate ca deviza mea in viata e ca ,,simplitatea cistiga,,


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

Astia am fost noi la cununie:
Image
Image
Image
Iar astia am fost noi la nunta:
Image
Image


Image
La_dame
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2011, 23:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by La_dame »

CristinaB wrote:Astia am fost noi la cununie:
Doamne, ce sandale frumoase; unde le-ai gasit?
PS. prima coafura imi place mai mult cum ti se potriveste ;)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

Multumesc,La Dame! Sandalele le-am luat din Italia si am dat 20 de euro pe ele :lol: :lol:
Iar coafura cea care parca imi place si mie mai tare ma costat 150 lei..pe cind cea din ziua nuntii 1000 lei ;)


Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by INNA 2012 »

Cristina am ochit ambele aceleasi sandale,eu voiam fuxia,si credeam ca daca nu gasesc ceva alb,ramin la astea :D dar cind le-am probat imi erau largi :(

pozele de la cununie sunt ,, very funny,,


User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by kisitoka »

Si noi :)
Image


Image
Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

Gingasi si frumusei!!!


Image
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by kisitoka »

Fetelor. NU stiu am mai spus odata sau nu , dar mai spun
Merci mult Voua, celor care au fost alaturi, mai ales in perioada de vara cind eu erau cu pregatirile peste cap.
Eu foarte multe lucruri am facut singura, invitatii bomboniere carduri plicuri floricle chestii diferite marunte butoniere, icoana, pernuta pentru inele, pahare, decor la biserica , literele alea mari pentru scaun ...... ufff cind imi amintesc, rau mi se face. Tot ce faceam fugeam sa fac poza sa va arat voua. sotul deja era obosit de mine :D si voi mereu m-ati sustinut si deasemenea multi altii care au fost alaturi. Totul a trecut acuma cind privesc pozele nici nu imi inchipui cum de mi-a reusit.
Aici ne ajutam si impartasim tot ce avem pe suflet. Sa fii mireasa e greu, mai ales la noi in MD cu preturile nebune!!! :D


Image
Image
Locked