Nunta in or. Balti

Nunta în diferite localităţi ale Moldovei
RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Nunta in or. Balti

Post by RamonaB »

cine cunoaste locuri frumoase unde se poate de pozat si filmat pt nunta in balti,va rog mult sa scrieti aici


Lory22
Posts: 3
Joined: 19 Jan 2012, 00:00

Re: Nunta in or. Balti

Post by Lory22 »

Se poate de facut in parcul de la Ieparhie,foarte multi acolo se filmeaza,dar am vazut ieri chiar niste poze de la o nunta,care erau facute in centru in fata la Moldtelecom,poate te miri...dar erau foarte reusite si frumoase :) :) :)


Estrella
Posts: 1
Joined: 27 Mar 2012, 15:01

Re: Nunta in or. Balti

Post by Estrella »

Buna!Dar mie cine imi recomanda o frezerie si un vizajist bun,anume din or. Balti?


Lory22
Posts: 3
Joined: 19 Jan 2012, 00:00

Re: Nunta in or. Balti

Post by Lory22 »

La salonul Chocalate,
te asigur ca nu o sa regreti ;)


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Nunta in or. Balti

Post by Aleena »

Estrella wrote:Buna!Dar mie cine imi recomanda o frezerie si un vizajist bun,anume din or. Balti?
Estrella, fetele de la salonul Baghira lucreaza destul de bine...am vazut multe lucrari frumoase pe internet.


Alina Braileanu:

Image
User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Nunta in or. Balti

Post by Aleena »

Miresici,am gasit pe odnoklassniki profilul ★★★ Visage by Nataly★★★ ,23 ani,Balti

Are lucrari foarte reusite de face-art...lucrul este realizat foarte curat.Cred ca s-ar descurca minunat si cu machiajul de mireasa/seara.


Alina Braileanu:

Image
Mireasa
Posts: 23
Joined: 30 Jul 2012, 09:48

Re: Nunta in or. Balti

Post by Mireasa »

Dragi miresuice care isi sarbatoresc nunta in Balti si nu s-au decis inca unde isi vor face coafura sau machiajul de mireasa. mi-a fost greu si mie sa gasesc un salon de profesionisti in care sa am incredere,mai ales ca nu sunt originara din Balti. dupa o tura prin saloanele Baltului,m-am oprit la salonul ,,Baghira,,. acolo mi-am facut coafura si machiajul. am ramas foarte multumita,m-am dus cu pozele ca sa inteleaga fetele cam cum as vrea sa se primeasca. colectivul de acolo este foarte prietenos. in cele 4 ore pe care le-am petrecut acolo,nu m-am simtit stresata deloc si nici nu eram ingrijorata daca o sa-mi placa sau nu. deci este un salon de nota 10,recomand


DianeZ
Posts: 2
Joined: 31 Jan 2013, 17:54

Re: Nunta in or. Balti

Post by DianeZ »

Buna seara! Va rog mult cine poate sa-mi recomande o croitoreasa profesionista cu adevarat din orasul Balti sau din regiunea orasului Singerei. Va multumesc anticipat!


Ancik_89
Posts: 3
Joined: 12 Apr 2014, 00:48

Re: Nunta in or. Balti

Post by Ancik_89 »

DianeZ wrote:Buna seara! Va rog mult cine poate sa-mi recomande o croitoreasa profesionista cu adevarat din orasul Balti sau din regiunea orasului Singerei. Va multumesc anticipat!
we


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

Buna ziua dragi mirese si foste mirese!Demult va urmaresc mesajele voastre care imi sunt de mare folos,insa am decis sa va scriu,pt ca fac si eu parte din categoria viitoarelor mirese a anului 2015.Suntem in cautare de sala de banchet si as dori sa vad pareri despre restaurantul Prezident din or.Balti.Nu am fost nici la un eveniment acolo,de aceea parerea voastra conteaza foarte mult pt mine.Va multumesc si va doresc o zi frumoasa in continuare!


Post Reply