Nunta in or. Balti

Nunta în diferite localităţi ale Moldovei
maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Nunta in or. Balti

Post by maria09 »

Augustina wrote:Deservirea am înțeles că e ok, un chelner la 2 mese, farfuriile se schimba des, aceasta din spusele lor.E de la 600 lei de persoana în orice caz, chiar dacă ai 100 invitați și chiar dacă ai 200.Ai dreptate pentru 200 e puțin spatiu.Noi vom avea maxim 150 și așa ne convine.Eu Îți las num de tel și poți sa telefoneazi pentru detalii.tel.068888881 sau 023159888.Sala e superba, este linkul pe youtube cu prezentarea.Dar voi din ce localitate sunteti, pe aproape?
din Telenesti, am telefonat.....dar am sa fac o vizita sa vad ce ma lamuresc si unde inkap 200 invitati la ei akolo .....merci


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

Dar pe cind planificați marele eveniment?


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Nunta in or. Balti

Post by maria09 »

sfarsit de luna mai


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

maria09 wrote:sfarsit de luna mai
Atunci cred ca trebuie sa va grabiti ca sa rezervați data dorita...Noi pentru septembrie am rezervat din luna iulie.Succese!


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Nunta in or. Balti

Post by maria09 »

Augustina wrote:
maria09 wrote:sfarsit de luna mai
Atunci cred ca trebuie sa va grabiti ca sa rezervați data dorita...Noi pentru septembrie am rezervat din luna iulie.Succese!
merci mult, si voua bafta!!


niutka
Posts: 20
Joined: 03 Feb 2014, 15:16

Re: Nunta in or. Balti

Post by niutka »

Buna. In President sigur 200 nu încap,adică la mese ar încăpea dar rămâi fără loc de dans. Singura sala de asa capacitate este sala mare de la Lido sau orehavaia roshea e un local pe drum spre drochia. Altele nu știu care sa aibă asa capacitate. Succes


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Nunta in or. Balti

Post by maria09 »

niutka wrote:Buna. In President sigur 200 nu încap,adică la mese ar încăpea dar rămâi fără loc de dans. Singura sala de asa capacitate este sala mare de la Lido sau orehavaia roshea e un local pe drum spre drochia. Altele nu știu care sa aibă asa capacitate. Succes
deci asa e...bine merci de info ;)


ion_ela
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2014, 13:45

Re: Nunta in or. Balti

Post by ion_ela »

Dragi miresuici din Balti :)
Va rog spuneti-mi ce muzica ati ales. Va multumesc mult.


smiledianka
Posts: 2
Joined: 09 Oct 2014, 01:59

Re: Nunta in or. Balti

Post by smiledianka »

Rog mult pe cei care au fst la nunta la Prezident, s ne povesteasca despre bukate, sau cel putin fetele care faceti nunta acolo nu uitati kind va veniti in fire dupa petrecere sa ne spuneti kum a fst, va doresc succes, totul va fi bine...


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

smiledianka wrote:Rog mult pe cei care au fst la nunta la Prezident, s ne povesteasca despre bukate, sau cel putin fetele care faceti nunta acolo nu uitati kind va veniti in fire dupa petrecere sa ne spuneti kum a fst, va doresc succes, totul va fi bine...

Salut!
Noi sarbatorim tocmai pe 04.09.2015 tot la Prezident.
Si tot sunt foarte curioasa la acest capitol.

Merci frumos si la fel.


Post Reply