Felicitari !!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Felicitari !!!

Post by marcellla »

Multumesc maryland si wildcat soul, si tuturor celorlalte va doresc sa predomine mereu dragostea si emotiile pozitive in familia voastra
P.S: maryland, imaginea postata de tine mi'a ridicat si mai mult dispozitia de dimineata :)


Image
Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Felicitari !!!

Post by Mary08 »

Fetelor tin sa va felicit cu prima zi de primavara....sa va aduca multa caldura in suflet, dragoste, prosperitate, emotii pozitive, vise implinite, nunti frumoase pentru viitoarele miresuici, si copii frumosi si sanatosi pentru viitoare mamici si mamici deja cu pici! :) :P


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by maryLand »

Perla scumpa!!!!
La multi ani! Sa fii fericita, iubita, admirata, alintata, implinita si cel mai important sanatoasa! Ai un mindru flacau care te va purta pe palme, deoarece esti o mama extraordinara!!!!

Image


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by Alintush »

Perla, la multi multi ani...sa fii iubita,stimata,dorita,apreciata la justa valoare
te pupam dulce (eu si Aida)
Image


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Felicitari !!!

Post by marcellla »

La multi ani, Perla draga. Esti o mamica si o femeie extraordinara, de aceea meriti tot ce'i mai bun. Sarbatoare frumoasa!!!


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by perla »

Image


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Felicitari !!!

Post by tancha_ru86 »

La multi ani Perla, toti fericiti!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Felicitari !!!

Post by Alinkka »

La multi ani Perla!!! Sa ai parte de tot ce e mai bun.


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by perla »

Scumpele mele, va mulțumesc din suflet pentru cuvintele calde si frumoase... sa dea Domnul sa se îndeplinească tot ce mi-ati dorit, si voua sa vi se intoarca impatrit :)


Astazi eu vreau sa va felicit pe toate cu ocazia sărbătorii de 8 martie... sa ramineti la fel de frumoase, si la chip si la suflet. Dorintele sa vi se indeplineasca mereu, copilașii sa fie sănătoși. Sotii sa va iubeasca la nesfârșit, sa va respecte si sa va sustina mereu... La multi ani scumpele mele!!!! 


KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Felicitari !!!

Post by KORYNA »

Sincere felicitări cu ocazia zilei de 8 Martie! Fie ca toate împlinirile frumoase, sănătatea şi spiritul acestei zile să vA însoţească pretutindeni, şi fie ca Primăvara iubirii să Va inunde sufletul! Bucură-Va de darul dumnezeiesc de a fi FEMEIE, de a fi mereu înfloritoare, asemeni ghiocelului pur şi plin de gingăşie! Păstrează în priviri lumina, blîndeţea ce conturează bunătatea inimii, ce ne face frumoase la chip şi la suflet! Respectul şi mîngîierea celor dragi să Va susţină la greu şi la bine, norocul şi dragostea să Va fie călăuză în drumul frumos al vieţi!! Sa avetii parte de o primavara insorita, linistita si plina de realizari frumoase!


Post Reply