Cumparaturi online

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Cumparaturi online

Post by Dutsu »

Si eu folosesc doar produse YR mama se afla peste hotare si cind vine imi aduce de toate pe un an inainte caci la noi preturile sunt foarteeeeeeee exagerate...chiar un gel peste hotare da 2.5 euro la noi ii 80 lei, nemaivorbind de luciuri de buze si rimeluri...Eu am email o fetita care comanda din Franta si ea de fiecare data cind apare un catalog nou mil trimite si mie...mia spus ca achit doar la kg numai ca nu tin minte cit preciz...


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Dutsu wrote:Si eu folosesc doar produse YR mama se afla peste hotare si cind vine imi aduce de toate pe un an inainte caci la noi preturile sunt foarteeeeeeee exagerate...chiar un gel peste hotare da 2.5 euro la noi ii 80 lei, nemaivorbind de luciuri de buze si rimeluri...Eu am email o fetita care comanda din Franta si ea de fiecare data cind apare un catalog nou mil trimite si mie...mia spus ca achit doar la kg numai ca nu tin minte cit preciz...
Dutsu, trimite-mi te rog in privat datele de contact a persoanei..Si in cit timp vine comanda?


Image
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Cumparaturi online

Post by Dutsu »

Eu nustiu emailul ei si nu date de contact concrete ea mie imi trimite albumul si eu ma uit si il sterg....trebuie sa apara album nou si cind apare iti trimit emailul ei ...


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Dutsu wrote:Eu nustiu emailul ei si nu date de contact concrete ea mie imi trimite albumul si eu ma uit si il sterg....trebuie sa apara album nou si cind apare iti trimit emailul ei ...
ok Astept mesajul tau privat atunci!!!


Image
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Cumparaturi online

Post by mmgg29 »

Pentru cine este interesat, am o cremă în stoc CURE SOLUTIONS de la YVES ROCHER, absolut nouă, împachetată, o vând cu 270 lei. Scrieți-mi în privat și vă răspund.

Aici este linkul ca să vă dați seama despre ce produs este vorba.

http://www.yves-rocher.fr/control/soins ... c=Category


User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Cumparaturi online

Post by bride »

fetelor nu stiu daca pot sa plasez o astfel de informatie,dar incerc :)
cine doreste o pereche nou-nouta de sandale .Am facut o comanda online..imi plac foarte mult , insa marimea nu'mi merge :( .
Eu port 36.. dar acestia sunt 36.5-37.
Daca cineva ii vrea -adresati'va ;) pretul ramiine ca si pe site 140 lei

http://www.sportsdirect.com/miss-fiori- ... e=23711622


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Bride, ai picioruse de Cenusareasa!! Pacat ca nui marimea mea!!
Dar cum a fost experienta cu sportdirect? Ai comandat prin cineva sau tu singura?Care este procedura ?


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Cumparaturi online

Post by bride »

CristinaB wrote:Bride, ai picioruse de Cenusareasa!! Pacat ca nui marimea mea!!
Dar cum a fost experienta cu sportdirect? Ai comandat prin cineva sau tu singura?Care este procedura ?
merci Cristina :D
experienta mea a fost una reusita. Am luat mai multe haine,incaltaminte...calitatea e foarte buna (nu e china) Comanda am facut'o in 5..ca sa impartim suma livrarii :) dar oricum iese destul de ieftin.
Pentru aproape 9 kg de haine+incaltaminte am achitat 30 euro...ceea ce e foarte ok. comanda a venit acasa (chiar in prag) in 7 zile.Daca mai ai ceva intrebari,adreseaza'te ;)


ankuanku07
Posts: 1
Joined: 25 May 2013, 22:24

Re: Cumparaturi online

Post by ankuanku07 »

Ana86 wrote:cumparaturi de pe taobao, acum e mai usor cu http://www.TAOinMD.com - toate produsele de pe taobao sunt pe TAOinMD Uraaaaa foarte ushor shi fara intermediari, tot de sinestattator !!!!


ceaaaau !!! de cand astept un taobao pt europeni! ai facut cumva comanda?este totul ok ?


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cumparaturi online

Post by CristinaB »

Vreau sa imi impart experienta mea pozitiva (fara reclama,doar recomandare) de shoping on-line..
Am comandat de pe ebay.com prin intermediul https://www.facebook.com/www.bay.md?fref=ts acestei companii...Livreaza de oriunde ,sau cel putin aproape, au un comision de 8% si deja livrarea..
Eu in sfirsit sunt fericita posesoare a unei perechi de sutieni Victorias Secret si vreau sa spun ca intr-adevar se vede diferenta de calitate...Eu la sigur imi mai procur!!


Image
Post Reply