Cina romantica

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Cina romantica

Post by adeline »

fetelor ce local puteti recomanda pentru o cina romantica in doi, care sa imbine armonios bucataria, deservirea, ambianta si pretul ?

PS mi s-a recomandat restaurantul Flirt . a fost cineva? daca da, ce pareri aveti?


Image
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Cina romantica

Post by kisitoka »

adeline wrote:fetelor ce local puteti recomanda pentru o cina romantica in doi, care sa imbine armonios bucataria, deservirea, ambianta si pretul ?

PS mi s-a recomandat restaurantul Flirt . a fost cineva? daca da, ce pareri aveti?
Stiu ca e foarte frumos acolo, dar de deservire nu cam stiu . Cind o prietena a facut fotosesiune acolo au fost amabili si ceaiu a costat 50 lei :D


Image
Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Cina romantica

Post by Olecika »

in curind va fi si ziua mea de nastere :) As vrea sa merg intr-un restaurant foarte frumos, unde sa fie muzica live... Imi puteti recomanda ceva????


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cina romantica

Post by CristinaB »

Fetele-cohetele voi cum ati sarbatorit aniversarea 1 an de casatorie?? Eu stau si ma gindesc si cred ca prea mult ma gindeesc :D ..cred ca inspiratia si-a luat liber la mine....


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cina romantica

Post by maryLand »

Noi ne-am promis ca in fiece an de ziua nuntii , vom vedea un loc nou de pe Planeta ;)
Anul trecut am fost la Kiev, am vizitat 2 zile Kievul. Sotul mi-a daruit la 1 an de hirtie cartea "Singur in fata dragostei" cu autograf de la autor...din pacate ultimul autograf pe care la dat marele scriitor Aureliu Busuioc.

La 2 ani de casatorie nu am facut mare tam tam...cu toate ca este un eveniment care isi merita laurii. Am avut oaspeti acasa, dupa care am mers la un restaurant...cu familia. ;)


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Cina romantica

Post by Ninela »

Eu de acum i-am spus sotulu ca la un an de casatorie vom merge si vom face photoshooting in locurile in care nu am reusit in ziua nuntii si cununiei, dupa care o cina romantica la restaurantul in care am fost ceruta de sotie.
Cu te iubescmd nu merge ideea????


Image
silvunea
Posts: 110
Joined: 11 Sep 2011, 23:00

Re: Cina romantica

Post by silvunea »

Noi la nunta de hirtie, ne-am imbracat iarashi in mire si mireasa , fara mare make-up si cuafura doar rokita, si mirele costumul si am facut fotosesie, sa ne ajute Domnul sa pastram traditia, principalul rochia sa incapa :D:D:D


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Cina romantica

Post by Ninela »

Silvunea, eu tot la aceasta m-am gindit :D Dar acum se pot ajusta dupa silueta si cred sa fie ok, numai daca ramin insarcinata pina atunci e mai mica probabilitatea sa intru in ea :D


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Cina romantica

Post by CristinaB »

Merge ideea cu teiubesc.md dar am mare dubii...atit in privinta vremii , cit si in privinta calitatii pozelor si restul...Astept cuscru, mia promis un video cu dinsii.... Iaka eu cu sarcina nu voi avea probleme :D
Rochita voaleaza tot!


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Cina romantica

Post by Ninela »

Speram totul sa se aranjeze in favoarea voastra, pentru dragostea si fericirea voastra!!!


Image
Post Reply