Off-Line

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by K_ID_25 »

daaaa, e adevarat ca e un bebelush tare frumushel, deja e baiat mare, treb sa ne mai vedem ca sa ne convingem de asta :D plus ca si Alintush are cite ceva noutati si pe cineva sa ne arate :D


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Off-Line

Post by marcellla »

Dragelor ce sunteti frumoase toate!!!!! Mi-a facut multa placere sa va cunosc macar din poze daca in realitate nu am ocazia. Dar nu va recunosc pe toate, doar pe Perla, CrsitinaB, Alintush si desigur Irina....asta din toate cite erati in poze. Dar de David nici nu mai vorbesc, e un dulceeeeeeeeeee.


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by K_ID_25 »

spune cind vii acasa si apari si tu in poze data viitoare :)))


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Off-Line

Post by marcellla »

Cu mare placere Irina, doar ca o sa fiu supraincarcata cind vin, am o toana de lucruri de facut si plus ca nu locuiesc la Chisinau :( . Poate, poate cind mai organizati ceva si o sa fiu disponibila, numaidecit ma alatur. In august venim, doar ca inca nu stim data precis deoarece sintem cu masina si mai sint citeva lucruri de care depinde calatoria noastra.


Image
Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Off-Line

Post by Mary08 »

Fetelor, cine cunoaste persoane care ofera gratar(mangal) in chirie? Sau stiti careva locuri care ofera asa inventar?


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by maryLand »

Mary, sunt multe locuri amenajate special pt gratar..care ofera si mangal si lemne (desigur, contra cost).
Lacul de la portile orasului, SkyLand, Poiana Bradului, spatiu amenajat linga Institutul Muncii (sect. Riscani), Ciocirlia..si multe altele ;)


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Off-Line

Post by Nika »

Fetelor ce fumoase sunteti!Din pacate daca intru rar pe aici nici nu mai sunt la curent cu intilnirile pe care le organizati,imi pare nespus de rau ca inca nu am avut ocazia sa va cunosc pe viu...data viitoare cind organizati scrieti-mi si mie in privat sau pe mail,ca eu din pacate rarut o dau pe aici,insa am placerea si dorinta sa particip si eu la astfel de intilniri.Nu va ginditi ca am uitat de voi :lol: ati fost pentru mine in acea perioada cele mai apropiate sa zic asa prietene,fiecare cu sfaturi ,idei ,pareri de care intradevar am avut nevoie .Astept cu mare placerea urmatoarea intilnire :P :!:


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Off-Line

Post by Ninela »

Lasa email-ul aici sa te putem contact!!!
Nika wrote:Fetelor ce fumoase sunteti!Din pacate daca intru rar pe aici nici nu mai sunt la curent cu intilnirile pe care le organizati,imi pare nespus de rau ca inca nu am avut ocazia sa va cunosc pe viu...data viitoare cind organizati scrieti-mi si mie in privat sau pe mail,ca eu din pacate rarut o dau pe aici,insa am placerea si dorinta sa particip si eu la astfel de intilniri.Nu va ginditi ca am uitat de voi :lol: ati fost pentru mine in acea perioada cele mai apropiate sa zic asa prietene,fiecare cu sfaturi ,idei ,pareri de care intradevar am avut nevoie .Astept cu mare placerea urmatoarea intilnire :P :!:


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Off-Line

Post by Nika »



Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by RoDiNkA »

Dat fiind faptul ca am fost pasiva atat timp pe forum, plus la toate ca am si am lipsit la ultima intalnire :roll: ...Vreau sa actualizez aceasta tema si vin cu propunerea sa organizam un off-line!!! Ce ziceti?! :P


Image
Post Reply