Off-Line

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Off-LINE

Post by seyla »

Eu la fel pot duminica! ;)


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-LINE

Post by RoDiNkA »

Duminica viitoare eu nu pot... :oops: Week-endul viitor e deja rezervat pentru intreaga zi planificata atit simbata, cit si (mai ales) duminica...
Astazi este joi, poate reusim toate totus sa ne mobilizam si sa gasim ceva timp pentru duminica aceasta?!!! :P Pt mine e cam problematic, dar nu si imposibil ;)
Din toata experienta de pina acum, o stiu bine: cu cit e mai spontan - cu atit mai reusit; insa, cu cit mai indelungat si amanuntit planifici, cu atit rezultatul poate fi invers asteptarilor...


Image
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Off-LINE

Post by INNA 2012 »

chiar daca nu pot fi alaturi de voi...de fapt spiritual sunt cu voi...o sa ma dau cu parerea si cred c Rodinka are dreptate,cu cit mai mult amini,cu atit e mai greu de pregatit ceva
asa ca nu aminati,acuma cit e proaspat ar fi bine de intilnit.
sau alta optiune,cind e o sarbatoare in moldova si stau toti acasa,adika nu muncesc,poate asta e o posibilitate de a va vedea,stabiliti o data concreta


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Off-LINE

Post by seyla »

Haide, fetelor, duminica aceasta :) !


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Off-LINE

Post by CristinaB »

Hai!


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-LINE

Post by Alintush »

si eu vreauuuuuu...
la mine sotiunea e bolnavior, a racit asa ca nu vreau sa-l las singurel acasa...duminica asta nu pot :(


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Off-LINE

Post by DanielaG »

DanielaG....urmatoarea in lista....voi fi si eu duminica viitoare acasa daca decideti sa iesim :P ...din pacate duminica asta sunt ink aici :(


Image
Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Off-LINE

Post by Ludmi »

si eu as vrea, dar as putea fi doar virtual . Fetelor sa faceti poze sa vedem si noi cum a fost :)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-LINE

Post by RoDiNkA »

Salut, scumpelor! Imi pare rau de cele care nu pot sa se elibereze pe ceva ore saptamina aceasta si la fel imi pare rau pt cele ce nu pot duminica viitoare (printre care sunt si eu...)
Alintush, insanatosire grabnica sotiurolui!!!
Intr-adevar este foarte dificil de gasit timp ca sa le convina absolut tuturor...Totus, sper sa fie acea zi, cindva!!! :)
De aceea, ce pot propune e:
Cine poate duminica aceasta sa ne vedem, ne vedem acum (ca intr-adevar sa dam un start intilnirilor),
Iar duminica viitoare toate care vor fi disponibile...Ce ziceti?


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Off-LINE

Post by seyla »

Fetelor, o sa revin pe forum seara tarziu si n-o sa pot lua parte la discutii, hotarati locul si ora intalnirii ;) .


Image
Post Reply