Off-Line

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
Post Reply
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by RoDiNkA »

Fetelor, TREZITI-VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Off-Line

Post by Nika »

hmmmm :? eu nustiu daca reusesc dumnica asta ,am deja ceva planuri ,,,ma starui din rasputeri sami fac macar ceva ceva timp sa va vad pe toate :P ......eu as propune Andy's de la Sun Sity ce parere aveti :?: intradevar preturile sint accesibile ,bucuate pe tot gustul ....mie personal imi place :D


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by RoDiNkA »

Nika, Andy's 24/24 cred ca ai in vedere...cunosc, cunosc, dar chiar acel local e hiper aglomerat si in zi de duminica...
Iata de ce si am propus Andy's de pe Dacia cu o statie spre Stefan Cel Mare, linga supermarketul Nr.1, el, din cite am vazut pina acum, are cea mai buna atmosfera de care vor fetele si e cel mai linistit :)
Dar daca e sa aleg intre varianta de Andy's de la Sun City si Mall, el propun Mall si anume Don Taco de care zm scris mai sus :)
Fetelor, mai sunt 1 ora aici si plec.....iar maine plec la Soroca...ce faceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem???
Seyla si Lidocika stiu de intilnirea la Mall la 14:00..... :roll:


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by maryLand »

Don Taco e ok, eu am card de reduceri acolo... :oops:
e un pic galagios, insa in cameruta VIP se poate de stat..pot suna si rezerva, insa trebuie sigur sa vedem cite vom veni si cine este de acord ;)


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by perla »

eu sunt pt don Taco si pt Andysul de la inceputul viaductului... unde o sa fie majoritatea doritori acolo vin si eu.. la una din ele... :D


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by RoDiNkA »

MaryLand, SUPER!!!!!!! Hai, hai, hai, eu sunt PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:
Uite cite spun ca le e indiferent unde anume! :mrgreen: Principalul e SA NE VEDEM!!!
In camera Vip in genere ar fi bine de tot!!! Duminica cred ca multe localuri vor fi aglomerate si va fi prea dificil sa gasimt local pustiu :lol:
Seyla, Eu, Liudocika suntem la sigur, Tu, acus vedem ce face Marcelusha noastra mireasa, Perla sper sa ii convina localul, Catalina am inteles, sper ca se va alatura si Nika cu Alintush, care am inteles ca sunt sub semn de intrebare........
HAIDETI!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by maryLand »

Adeline unde este? nu vine cu noi? Poate si Iulia admin ne zareste... ;)
Ramine Don taco de la mall?


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Off-Line

Post by Nika »

maryLand wrote:Adeline unde este? nu vine cu noi? Poate si Iulia admin ne zareste... ;)
Ramine Don taco de la mall?
fetelor da lasati vriun nr de telefon ....ca in caz ca am timp liber sa sun pe cineva si sa-mi spuneti precis unde sunteti??????????mie imi este indiferent unde se va desfasura intilnirea ,ideea principala e ca as dori tare sa va cunosc si sa mai palavrajim deja in viata reala nu virtuala :lol: :lol:


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by RoDiNkA »

DA!!!!!!!!!!!!!!! Hai fetelor sa lasam acolo!!! Duminica 14:00!!!!!!!!!
Eu mai am 40 min si plec.... :oops:
Si trebuie sa stiu exact unde si cum, iar voi, le mobilizati deja pe toate, daca mai sunteti si maine aici.....
Alegerea e foarte buna!!!! :P


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-Line

Post by Alintush »

Rodinka, succese,iti voi tine pumnii...stiu ca poti...Bafta...


Post Reply