Revelion 2013 !!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Liudocika2012 »

Noi tot era cit pe ce sa-l serbam acolo, ne-am razgindit in favoarea familiei :P Sper sa-i placa cadoul! :lol: desi sunt aproape sigura ca asa va fi!


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by maryLand »

La noi se dau cadourile de Craciun (25 decembrie)
Anul acesta i-am luat sotului un parfum pe care si-l dorea si o pereche de manusi. Poate nu am fost extrem de originala , insa eu iubesc cadourile practice...si nu ma pot dezvata de acest obicei :oops:


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Revelion 2013 !!!

Post by marcellla »

Si eu la fel sint pentru cadourile practice, nustiu de ce, si asta de citiva ani, tind sa iau mereu ceva practit. Noi ne ducem la nanasi anul acesta de Revelion, nu ne vedem des deoarece sint la 500 km de noi. Azi si miine mergem sa vedem ce le cumparam, inca nu am idee :oops:


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Revelion 2013 !!!

Post by seyla »

Noi anul acesta vom petrece in doi :P . Am petrecut aceasta sarbatoare si in doi, si cu parintii, si cu prietenii... am avut de toate! Dar cred ca nu vom sta toata noaptea acasa, vom pleca la brad dupa ce mancam si cred ca va fi vesel si romantic! Cadou... anul acesta mai putin- sampon, balsam si gel de dus...dar alese cu mare grija :D ! In cele mai dese cazuri darui ceva practic- un pulover, fular, parfum...el intotdeauna are nevoie de ceva si se bucura enorm cand i-i ghicesc dorintele!

Fetelor, va doresc sa petreceti frumos ultimele zile ale acestui frumos si irepetabil an, pentru multe din noi, anul X, in care am avut frumoasele noastre nunti... niciodata nu se va repeta, va ramane totul o amintire!
Si va doresc ca viitorul an sa va aduca la toate numai dragoste si armonie in familiile voastre, bucurii, sperante, fericire si noroc!!! Din toata inima, pupici la toate!!!


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Ninela »

Salutare, garofițelor! Nu știu dacă reușesc mîine să vizitez forumul, așa că am hotărît să vă felicit astăzi ... ;)

Fiind cu un pas în noul an ne străduim să punem toate lucrurile pe raftul lor, să savurăm mirosul braduților și dansul fulgilor de nea, să fim mai aproape de cei care dorim să le dăruim cele mai sincere clipe de bucurie și cei care zi de zi ne fac să zîmbim și să iubim și mai mult. Vă urez ca pașii care îi îndepliniți cu singuranță, să vă aducă realizările dorite. Gîndurile să vă îndrume la fapte bune, la zile de pace. Vă urez succes în pregătiri pentru nuntă, saricini ușoare, bebeluși frumoși și cuminți ;) La mulți ani!!!
Image


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Liudocika2012 »

Scumpe miresuici 2010, 2011, 2012 si desigur viitoare 2013!
Anul 2012 ne-a marcat pe multe din noi cu o groaza de sentimente contradictorii dar atit de intense incit ne-au zguduit sufletele luni imprejur. Am plins de-atitea ori aici, am ris de si mai multe ori! Am retrait brat la brat cu voi si suflet la suflet. Am tinut pumnii strins pentru cele care au facut acest minunat pas de cele mai dese ori memorind date si trezindu-ma cu gindul ca iata azi e rindul cuiva sa isi scrie istoria. Am fost sustinuta(oh! de cite ori!) in dezbateri polemici, ginduri, reusite sau nereusite de voi, care fara voie si nesilite mi-ati intrat in suflet cu un sfat, cu o vorba buna, cu o critica la locul ei. Mi-am realizat nunta asa cum am visat iar ceea ce am zumzait noi ca albinutele tot anul mi-a fost un punct de sprijin puternic.
Va multumesc voua sotiilor pentru asta. Va multumesc voua viitoarelor mamici pentru asta!Va multumesc mamicilor pentru asta!
Va doresc ca in anul viitor sa urcati urmatoarea treapta a viietii cu dreptul, fie sa nasteti copilasi! sa cresteti spiritual! sa va dezvoltati inzecit in ramurile in care activati si desigur sa va iubiti mult mult mult pentru ca toate o sa va reuseasca neaparat! :P ;)


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by heliga »

Image

Va doresc sarbatori frumoase !


Image
Image
irinutza22
Posts: 72
Joined: 23 Jul 2012, 09:18

Re: Revelion 2013 !!!

Post by irinutza22 »

Frumusetea iernii cu albul fulgilor de nea presarati peste gandurile noastre, cu dulcele ecoul al colindelor, cu imaginea in suflet a celor dragi, ne va petrece intr-un nou an impliniti, iubiti, fericiti. Sa avem un an.... asa cum ni-l dorim!


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Revelion 2013 !!!

Post by tancha_ru86 »

Va doresc atâtea clipe de fericire câți fulgi de nea într-o iarna ca-n basme. Un an nou mai bun, cu pace și liniște în suflet și cu multă dragoste în inimă...să descoperiti minunea unei vieți împlinite... la multi ani!!!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by perla »

Scumpele mele prietene.... Va felicit calduros cu sosirea Anului Nou... Va doresc ca in 2013 sa aveti parte doar de bucurii, emotii pozitive, sa iubiti din tot sufletul si sa fiti iubite. Fostelor miresuici le doresc un an imbelsugat, cu copilasi sanatosi, iar viitoarelor, casa de piatra si pregatiri usoare de frumos eveniment ce il asteapta. Va multumesc ca existati...

Pupici.. LA MULTI ANI!!!!

Image


Post Reply