Revelion 2013 !!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Revelion 2013 !!!

Post by RoDiNkA »

Scumpele fostele, actualele si viitoarele miresici, deja ati hotarat cum, unde si cu cine veti petrece Revelionul 2013 :?:
Eu toti anii am petrecut ba cu familia mea, ba cu familia sotului, cu prietenii, de obicei acasa...
Dar anul asta, as vrea sa petrec noaptea de revelion astfel, cum nu am mai petrecut pana acum, in afara casei, la un local, club sau restaurant, dar nu stiu unde...
Cine cunoaste careva oferte? Ce am vazut pana acum, sunt pentru companii mari, dar noi suntem doar in doi cu sotul... :oops:
Si cred ca la aceasta alternativa si ma voi opri, cat ne permite faptul ca suntem inca doi... deja cand va aparea al 3-lea membru, vom sarbatori in atmosfera familiala! :P


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Revelion 2013 !!!

Post by CristinaB »

Rodinka, Tratoria della nona am vazut ca are ofert pentru revelion pe pagina lor de FB...
Noi suntem invitati de niste prieteni dar cred ca vom reveni la familiile noastre, ca le-am cam neglijat in ultimul timp!! ;)


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by maryLand »

Rodinka, suntem exact ca si voi...anul trecut am vrut sa serbam in doi..am avut parte de o atmosfera romantica si deosebit de frumoasa...insa anul acesta ne dorim ceva mai spectaculos...

Caut si eu oferte interesante 8-)

p.s. alaturati-va noua, deja vom fi 4 :D


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Liudocika2012 »

Eu anul 2011 l-am intilnit la Kvartal, a fost senzational, anul trecut l-am petrecut acasa, oferta pentru 2013 va veni dupa 10 decembrie.. asteptam propunerile si tematica serii din acest an :D


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by perla »

la noi ca de obicei propunerile apar dupa 25 decembrie... :D pe ultima suta de metri toti incep a suna si a intreba cine si unde sarbatoreste :)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by RoDiNkA »

Multumesc fetelor!!!
Mmmmmmm, nu suntem singuri!!! :P
MaryLand, dar stii ca nu e rea deloc ideea ;)
Eu un pic am lipsit (am bolit un piculet), dar oarecum, ideea de a petrecere acest revelion in mod deosebit - nu ma lasa :lol:


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by maryLand »

Rodinka, sper ca esti bine deja.. ;)

Noi inca cautam oferte...insa anul acesta toate ofertele bune se ridica la 100 de euro :evil:

Dar mai vedem ce facem, mai sunt 20 de zile :D


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by RoDiNkA »

Aoleu, cum de la 100 euro per persoana??? :shock: Si eu cum ma gandeam ca cu 100 pt ambii putem face o distractie foc :lol: mdeaaaaaaaaaaa....... :roll:
hmmmm, pai nu sunt reduceri in caz de rezervare din timp? Promo ceva? Acum sunt mai bine, merci mult!!! Cred ca voi incepe incetisor sa caut si eu...


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by heliga »

Chiar ca e aoleu :shock: Eu aici si am gasit sa sarbatorim intr-un restaurant frumos minkare gustoassa cu 50 de euro per persoana ,da in Md cu saracia de acolo ia mai exagereaza lumea. Da asai unu amegeste pe celalalt altfel nu supravetuiesti :roll: Ma scuzati fetelor voi poate sunteti deprinse cu asa preturi exagerate acolo, dar eu de fiacare data ma shokez :o


Image
Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by maryLand »

Heliga, sunt singura socata de ce se intimpla...majoritatea localurilor anul trecut cereau 50 euro per persoana, anul acesta au inceput cu 100, 150 sau chiar 200...sunt nebuni...desigur ca nu voi da acesti bani pentru o seara...mai ales ca suntem 2 :evil:

Trattoria della nonna au o aferta buna cu 49 euro
Restaurantul Grace au oferta buna cu 800 de lei
Bier Platz
Restaurantul Europa

;)


Image
Post Reply