De profesie ... mamica

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: De profesie ... mamica

Post by Girgana »

Vreau sa ma laud si eu cu comoara mea mica :oops:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by Girgana on 11 Jun 2014, 20:44, edited 1 time in total.


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: De profesie ... mamica

Post by Ninela »

Asa frumusei sunteti!!! La multi ani inainte!!!!!


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: De profesie ... mamica

Post by Girgana »

Mersi mult Ninela si tie o sarcina usoara ! ;)


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: De profesie ... mamica

Post by marcellla »

Girgana, sunteti o familie adorabila. Multi ani fericiti va doresc. Imi place mult numele care l-ai ales pentru fetita, clasic si foarte frumos. Iar despre ea, e nemaipomenita, ptiu-ptiu, si fotogenica, are niste mimici perfecte, de parca intelegea tot si stia cum sa pozeze si ce sa faca, dulce de tot.


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by Alintush »

prima poza e superba, adevara fotomodel...
ochisorii mamei imi pare...foarte draguta ptfiu ptfiu..
mai trebuie un baietel si familia e implinita :)
aratati foarte bine toti 3...


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: De profesie ... mamica

Post by tancha_ru86 »

E scumpa foc. In prima poza zici ca e predestinata sa fie fotomodel, dar si in restul pozelor e la fel de fotogenica. Sa nu fie de deochi. Are niste ochi si bolfute, ca-ti vine s-o smotocesti toata ziua. Sunteti superbi, sa va traiasca minunea si sa va aduca bucurii.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: De profesie ... mamica

Post by Arishka »

Girgana Ваша малышка прелесть...Красивенькая и хорошенькая....пусть растет здоровенькой на радость родителям!!!
P.S.Напиши пожалуйста кто у вас был фотографом???


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by maryLand »

Girgana, ce comoara de fetita aveti! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii! ;)


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: De profesie ... mamica

Post by Girgana »

Marcella,Tancha,Alintush,Maryland va multumesc mult pt cuvintele calde,imi creste inima de mindrie pt Laurica mea scumpa. Intr-adevar cred ca Dzeu ne iubeste de ne-a dat asa o dulcica de fetita,toti care o vad se indragostesc de ea :oops: Fetelor voi parca ati zis-o intr-un ceas bun cu fotomodelul,avem noi un nan care se ocupa cu ceva chestii pt bebei si are internet magazin si vazind azi pozele ei,m-a rugat sa-i dau voie ca ea sa fie fatsa site-ului si sa reclameze produsele :D .Iata asa ,poate ne mai urati sa cistigam vri-un milion la loterie :D


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: De profesie ... mamica

Post by Girgana »

Arishka wrote:Girgana Ваша малышка прелесть...Красивенькая и хорошенькая....пусть растет здоровенькой на радость родителям!!!
P.S.Напиши пожалуйста кто у вас был фотографом???
Arishka ,mersi de asa cuvinte frumoase ;) . Ce tie de fotograf,a fost Radu Viorel,pe care il recomand cu tot sufletul.


Post Reply