Cumatria/ Cumatri

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by bride »

merci fetelor pentru raspunsuri ;)


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by heliga »

Iata si pozele de la cumatria lui Lucas. Am facut-o la Adam & Eva sala mica. Tare am ramas multumiti. Am avut dj si ca tamada pe Melnic. a fost super ne-am distrat de minune. Astea au fost bombonerele.
Image
am pus la fiecare nan in piept kite o cruciulita sa le aiba ca amintire
Image
sala au amenajat-o cei de la iunelia am ramas multumita Image Image Image Image Image torta a fost foarte delicioasa ,am cumparat-o de la colibri.


Image
Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by maryLand »

Heliga, la fel cum ai avut o nunta extraordinara...asa ai facut si petrecerea lui Lucas. Arati foarte bine iar micutul este o bombonica!!! Sa va fie sanatos!!!


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by catiushka »

Heliga ce frumoasa cumatrie, tu arati super as vrea sa ma mentin si eu asa in forma dupa nastere
rochia mi-a placut de unde ai luat-o sau ai cusut-o?
si torta e cu martipan? cit e kg la colibri la asa torta, si cite kg a avut a ta?
merci


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by heliga »

Merci fetelor! Dupa cumatrie m-am ingrashat cu 2 kg ,dar dupa ce terminam cu laptele ma pun eu la dieta .
Rokia am cumparat-o din Md de la magazinul Nuvelli din sun sity. Torta nu e cu martipan si a avut vri-o 6 kg mi se pare ne-a costat putin peste 1000 de lei nu tin minte precis.


Image
Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by bride »

foarte frumos! sunteti o familie extraordinara.Sa va creasca baietelul sanatos si fericit!!!


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by marcellla »

Heliga, foarte frumosi toti, tu atit de simpla si in acelasi timp stilata , si in general se vede ca a-ti avut o cumatrie fff frumoasa, unde nu au lipsit micile detalii gindite si facute cu bun gust. Bravo inca o data iti spun, si sa va traiasca Lucas, pentru ca e un copilas minunat. Multi ani!!!


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by DanielaG »

Felicitari heliga,o cumetrie si familie frumoasa!Sa va creasca Lucas sanatos si sa va rasplateasca inzecit prin respect si fapte bune pt tot ceea ce faceti pt el!


Image
Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by Nadinn »

Heliga foarte frumosi ati fost,,,sa va traiasca baietelul si voi sa va bucurati de el)


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by heliga »

Merci ,merci. ;)


Image
Image
Post Reply