Cumatria/ Cumatri

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by maryLand »

Eu am doua seturi TAC. Unul il folosesc, imi este foarte drag, frumos, calitativ. Desigur ca as ezita sa+mi cumpar un set singura...insa cind il primesti in dar, este minunat.
Lumea zice ca La Vele este mai calitativ, mie insa si TAC-ul imi place.

Am fost anul acesta cumatri de mai multe ori, de fiece data am primit pe colaci vouchere...mai mare multumire nu am . Am fost cu sotul, am ales noi doi ce ne+a placut, ce ne trebuia la casa.
Pe colaci ne+au daruit prosoape de baie. Am deja atitea prosoape de baie :lol: bine ca nu au termen de valabilitate!


Image
natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by natallliap »

Maryland, multumesc de informație! Dar voi vouchere de vouchere de ce suma ați primit, dacă nu e secret desigur :)? Ne-am gândit si la varianta asta


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by Alintush »

Natalia cind faceti cumatria?


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by marcellla »

Noi am fost nu demult la o cumatrie si am primit voucher in suma de 1000 lei de la firma Berghoff, inca nu l-am folosit dar e foarte binevenit, m-am bucurat mult. Pe colaci au fost niste paturele de 2 persoane foarte moi si pufoase.


Image
natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by natallliap »

Buna Alintush! Noi facem cumatria pe 20 septembrie :) Inca putin!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by maryLand »

Natalia, am avut vouchere de 1000, 700 si 500 de lei. Pe colaci peste tot au fost prosoape de baie.

Petrecere frumoasa sa aveti! ;)


Image
Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by Amelia »

maryLand wrote:Natalia, am avut vouchere de 1000, 700 si 500 de lei. Pe colaci peste tot au fost prosoape de baie.

Petrecere frumoasa sa aveti! ;)
MaryLand dar de la ce magazin ati primit aceste vouchere?


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by maryLand »

Pe noi cumatri ne-au intrebat la ce magazin vrem. Noi am analizat ce ne trebuie si am hotarit sa luam de la Maximum, Bomba si FoxMart, toate magazine de electrocasnice.
Alti cumatri au luat vouchere la Luminarc, NicaVizaj, Berghoff. ;)


Image
Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Şezătoarea mamelor

Post by Amelia »

fetelor care ati fc cmetria deja..ce ati avut muzicanti sau dj? noi nu vom avea multi invitai in jur de 30 si stau si ma gindesc ce e mai bine muzica life sau dj?


natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Cumatria/ Cumatri

Post by natallliap »

Maryland, probabil acum aveți un dulap numai cu prosoape :D ideea cu voucherele e buna, noi pana la urma tot la Le Vele am rămas la insistenta sotului oricum mersi la toți ptr idei!
maryLand wrote:Natalia, am avut vouchere de 1000, 700 si 500 de lei. Pe colaci peste tot au fost prosoape de baie.

Petrecere frumoasa sa aveti! ;)


Post Reply