Felicitari...esti MAMA!

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
User avatar
ghiocel_21
Posts: 48
Joined: 16 Jul 2012, 18:08

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by ghiocel_21 »

Salutare fetelor, de multishor nu am mai dat pe aici, dar se pare ca tot la voi revin dupa sfaturi, acum ca VOI FI SI EU MAMICA!!!!
De-abia astept sa aflu tot despre aceasta perioada fascinanta... :) :) :)

Voi scotoci toate paginile...


User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by Libelula »

Alintush wrote:Libelula, FELICITARI... sa-ti fie papusa sanatoasa si tie mult laptica si nopti linistite
Meci mult de tot Alintush! Laptic avem , dar il cam dam afara, probabil e prea mult :roll: iar noptile ... sunt linistite atata timp cat e si printesa linistita ;)


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by Alintush »

libelula asa e de la inceput o cantitate mai mare...laptica se va restabili dupa cum maninca fata...adica nu va fi cazul de fiecare data sa arunci laptele...dar mai bine cind e prea mult decit atunci cind nu se ajunge...

Ghiocel...felicitarile mele...scriete in lista mamicilor cu burtici sa stim si noi cin d vei naste...sarcina usoara


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by marcellla »

Dragele mele, va felicit pe toate cele care deja sinteti mamici, si cele care a-ti primit frumoasa veste, noi mai asteptam putin cu bebica, cu toate ca ne dorim foarte mult mai ales cind intru pe aici si vad atita fericire si atitea emotii. Acum ca a trecut postul Craciunului, va doresc tuturor celor care sinteti in asteptarea marei minuni sa va binecuvinteze Dumnezeu cu copilasi sanatosi.


Image
NaThAlia
Posts: 47
Joined: 25 May 2011, 23:00

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by NaThAlia »

Felicitari tuturor mamelor si viitoarelor mamici!
Am un pic de timp liber, pe 23 decembrie s-a nascut Emilia, de 3,590 si 49 cm, nasterea in apa, si iata in doua zile facem o luna.
Doresc nastere usoara si muuulta rabdare


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by heliga »

Natalia felicitari ! Sa fi-ti sanatoase!


Image
Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by marcellla »

Natalia felicitari, multa sanatate si numai bine va doresc la ambele!!


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by maryLand »

Natalia, sa fiti sanatoase!!!! Felicitari! ;)


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by Alintush »

Natalia, FELICITARI...Tie mult laptica...
nasterea in apa...ceva interesant...cind ai timp poti scri cum a decurs...cica e mai putin dureros decit nasterea obisnuita...tie cum ti-a parut?


User avatar
ghiocel_21
Posts: 48
Joined: 16 Jul 2012, 18:08

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by ghiocel_21 »

Hmm, cam greu a fost sa mai revin pe aici... spre marele nostru regret, noi am pierdut sarcina...a fost cumplit si tragic pentru ambii, insa incercam sa privim pozitiv in viitor...
Iar voua fetelor va doresc sincer sa va bucurati de cel mai mare cadou ce vi-l ofera Domnul- sanatatea bebelusului vostru:-)


Post Reply