LOCAL PENTRU CUMATRIE

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Arishka »

Mamicile!!!Cine stie vre-o sala pentru cumatrie,cu bucatariea buna si gustoasa si meniu sa nu fie scump???(aprx 400 lei) Mersi


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Nikutsa »

Arishka wrote:Mamicile!!!Cine stie vre-o sala pentru cumatrie,cu bucatariea buna si gustoasa si meniu sa nu fie scump???(aprx 400 lei) Mersi
Restaurant Sanatate , e destul de OK


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by wildcat soul »

da e destul de bunisor, la noi nasa acolo a facut cumatria, a fost destul de bine, si mincarea gustoasa


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by maryLand »

Si noi am fost la Sanatate la o cumetrie. Intr-adevar foarte mult mi-a placut mincarea si deservirea. Unicul minus a fost faptul ca sala era mult prea mare pt un numar de 50 de oameni, si parea cam goala...in schimb aveam loc pt dans.

Mai este un local dragut, la portile orasului, Neron, http://www.fest.md/en/places/bars/neron
Mincarea gustoasa, doar ca este micut.


Image
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Dutsu »

Eu acum cu ziua mea tot vroiam sa sarbatoresc la Sanatatea dar niste cunoscuti mau sfatuit sa nu fac acolo caci acum ei sunt in criza si aduc produse nu chiar dintre cele mai calitative adica aduc eftin sa le iasa...macar ca cu 4 ani in urma am facut la ei ziua de nastere si am ramas destul de multumita...


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Arishka »

Mersi mult pentru raspunsurile....de cind caut si nu pot sa gasesc un local bun si nu kear scump....(((


mirabellla
Posts: 280
Joined: 20 Feb 2012, 11:12

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by mirabellla »

Salutareeeee mamici vin si eu cu o intrebare ce parere aveti despre restaurantul Flirt, vrem sa facem la et.2 cumatria .. poate ati fost la ceremonii cum e mincare deservirea??????
si inca aces local http://www.allmoldova.com/ro/catering/r ... index.html... la fel aceleas intrebari cum mincare????


Vlada
Posts: 30
Joined: 27 Sep 2011, 23:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Vlada »

Norocel tuturor, vreau sa stiu daca a facut cineva Cumatria la Botul Calului? ce pret ce conditii? si care sunt impresiile? mersi :D


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by heliga »

Flirt e cel de pe Alecsandri? Daca da atunci e normal ,numai ca e mik nu prea lok este.


Image
Image
olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by olesea88 »

Fetelor Noi am fost in ianuarie la Perla Royal Sculeanca ,foarte buna sala pentru petreceri nu prea mari, preturile tot bune .Ei mai au si Concordul la Coicana Preturile sunt undeva la 500 de lei .


Post Reply