LOCAL PENTRU CUMATRIE

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Arishka »

Salut fetele! Cine a facut sau face cumatriea,scrieti va rog ce sali ati ales si pretul...Merci


natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by natallliap »

Buna Arishka! Noi facem cumetrie in stil moldovenesc si am ales si un local cu specific - Stejaris. Este inafara orasului si un meniu cat de cat ok nu face mai putin de 600 lei acolo.


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Arishka »

natallliap wrote:Buna Arishka! Noi facem cumetrie in stil moldovenesc si am ales si un local cu specific - Stejaris. Este inafara orasului si un meniu cat de cat ok nu face mai putin de 600 lei acolo.
Mersi,dar vrem sa facem in oras,ca aproape toti oaspeti is de la chisinau...


natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by natallliap »

Poti sa intri pe invitatie.md sau svadiba.md. Acolo gasesti o lista mare cu retaurante. Stiu ca atunci cand cautam pentru nunta, de acolo mi-am facut lista pentru salile pe care am vrut sa le vizitam :D


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by perla »

Noi am facut la Byron/Botanica. Dar pt cumatrie de 50 pers gasesti multe. Este Bati Club pe Bulgara. O vecina (cuscra mea :) ) a facut acolo si f ieftin.


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Dutsu »

Poate nu am ales tema potrivita dar vreau sa ma ajutati...vreu sami sarbatoresc ziua de nastere dar nam idee unde as putea...pentru 15 pers nu scump si daca sar putea cu bautura noastra...


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Ninela »

Dutsu, eu ti-as recomanda Trattoria de la Riscanovka. Mi-a placut mult acolo. Poti sa suni si sa afli detaliile. Si la multi anticipat!!!!
Dutsu wrote:Poate nu am ales tema potrivita dar vreau sa ma ajutati...vreu sami sarbatoresc ziua de nastere dar nam idee unde as putea...pentru 15 pers nu scump si daca sar putea cu bautura noastra...


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Alintush »

ziua mea mi-am facut-o la Crizantema de aur/Ciocana..
se permite bautura ta


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Dutsu »

cam ce preturi acolo?


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: LOCAL PENTRU CUMATRIE

Post by Alintush »

depinde ce meniu faci....o data ne-a iesit 250 lei...iar a doua oara undeva 350...mincarea gustoasa, a ajuns la toti...deservirea mi=a placut


Post Reply