Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by heliga »

amelia foarte frumoasa e rokita! felicitari! a kit chirie este? daca nu a fost de multe ori inkiriata pai ai gasit-o la un pret foarte frumos Image


Image
Image
marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by marinka »

uitindu-ma pe net am gasit site-ul asta http://wedding.tidebuy.com/Wedding-Dresses-75/ ce parere aveti, merita de cumparat de la ei? Image



User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Rochia de mireasa

Post by aretina »

Si eu stau la dubii, nustiu :D :D ce sa fac. E un risc sa iaide pe acezte saituri, dar daca o vrei tare rochia. Si nu costa mult poti sa incerci, dar citeste pe net despre ele, sunt păreri cît şi pozitive atît si negative. Eu am sa risc , fie ce o fi.


marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by marinka »

aretina wrote:Si eu stau la dubii, nustiu :D :D ce sa fac. E un risc sa iaide pe acezte saituri, dar daca o vrei tare rochia. Si nu costa mult poti sa incerci, dar citeste pe net despre ele, sunt păreri cît şi pozitive atît si negative. Eu am sa risc , fie ce o fi.
off doamne, numai probleme si numai retrairi cu rochia asta :cry: Image


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Rochia de mireasa

Post by tancha_ru86 »

me BRIDE wrote:tancha_papusica,
spune tu ti-ai dat deja comanda de rochita, ce model ti-ai ales, este undeva pe net sa-l vad si eu, cit o sa te coste cusutul si in cit timp va fi gata rochita?
Eu sunt asa de trista, credeam ca alesul rochiei va fi asa o placere enorma pentru mine, dar acum e cel mai greu si nervos pas :x vad cum zboara timpul si eu ramin dezbracata, ma gindesc deja serios la ce-i mai rau: la cusut Image
me bride trebuie sa gandesti pozitiv, nu te nelinisti de pe acuma ca dezbracata n-o sa ramai, iar daca totusi o sa fii dezbracata apoi o sa fii cu totul speciala si vei aparea la stiri ;) ;) ;) . informatii despre modelul la care m-am hotarat sunt undeva pe la pag 62, iar pretul e 400 euro, un pret bun zic eu. Eu n-am stat sa caut prea mult pt ca mi-ar fi fost foarte greu sa aleg si plus ca eu din start am vrut sa mi-o cos. Eu iti doresc sa-ti gasesti cat mai repede rochia care sa zici ca este a ta.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Locked