DJ la nunta

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: DJ la nunta

Post by mmgg29 »

Un prieten mi-a spus ca l-a avut pe DJ Sunny Fish la nunta si ca a fost super tare. Am vrut si eu ca sa fie la nunta noastra, doar ca logodnicul meu vrea muzica live, ca ar putea si el singur sa puna un playlist si sa cinte muzica. Asta e! Ii respect opiniile. ;)


marius
Posts: 1
Joined: 26 Mar 2013, 15:11

Re: Muzicanti sau DJ

Post by marius »

DanielaOprea wrote:
yelly wrote:buna, vreau sa va intreb daca a avut cineva la nunta DJ si care e parerea voastra despre asta. Eu vreau lautari, iar iubitul meu tine neaparat sa fie DJ. ms anticipat

Salut, dupa parerea mea Dj la nunta nu e prestigios , da , eu inteleg pentru ce multi aleg DJ ca sa economiseasca bugetul, ca un Dj costa de la 150 euro in sus da lautarii costa de la 1000 in sus. Noi am ales la nunta noastra lautari ei au cintat pina la masa mare si dupa asta au pus si muzica din calculator ,adica ceea ce se cinta acum prin cluburi si am inlocuit serviciile unui Dj cu calculatorul si a iesit foarte frumos si cei tineri erau multumiti si cei mai in virsata deasemenea erau multumiti. Noi am ales din muzicanti pe Echipa Ceardas, in formatia lor intrau 2 voci masc + fem, prezentator si 3 instrumente saxofon,acordeon si clape.Ei ne-au mai adus si efecte de lumini:lazer show cu fum si bule de sapun. Am ramas foarte si foarte multumiti de ei mi-au placut enorm si chiar oaspetii se apropiau de noi si ne intrebau : - De unde ati gasit asa muzica extraordinara, e pe toate gusturile.Dupa parerea nostra am facut o alegere corecta si nu mii jale de nici un cent pe care le-am platit l-au meritat din plin.
Buna ziua ! va rog foarte mult sa-mi oferiti vre-un contact al DJ de la nunta D-stra . Mersi anticipat .


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Muzicanti sau DJ

Post by mmgg29 »

Buna ziua ! va rog foarte mult sa-mi oferiti vre-un contact al DJ de la nunta D-stra . Mersi anticipat .[/quote]


Marius, aici gasesti datele lui DJ Sunny Fish http://djsunnyfish.com/booking/. Niste prieteni au fost la nunta lor si mi-au spus ca simte publicul si stie cum sa creeze buna dispozitie.


lencik88
Posts: 56
Joined: 11 Jun 2013, 23:31

Re: Muzicanti sau DJ

Post by lencik88 »

RoDiNkA wrote:
DanielaOprea wrote:
yelly wrote:buna, vreau sa va intreb daca a avut cineva la nunta DJ si care e parerea voastra despre asta. Eu vreau lautari, iar iubitul meu tine neaparat sa fie DJ. ms anticipat
RoDiNkA ..... e foarte interesanta shi frumoasa experienta ta la nunta cu muzica, insa as vrea sa stiu cit te-a costat serviciile de DJ si Moderator...si daca e o equipa sau aparte???? mersi mult


User avatar
erste
Posts: 21
Joined: 13 Mar 2013, 11:53

Re: DJ la nunta

Post by erste »

Lencik88, din cate tin minte din mesajele precedente, Rodinka l-a avut pe dj Sunny Fish... shi noi l-am ales pe el pentru nunta noastra :)


lencik88
Posts: 56
Joined: 11 Jun 2013, 23:31

Re: DJ la nunta

Post by lencik88 »

Fetelor...a auzit cineva de moderatorul Vlad Melnic??? si daca da, cum se prezinta? nu Anatol , ci Vlad
mersi anticipat


User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: DJ la nunta

Post by Libelula »

lencik88 wrote:Fetelor...a auzit cineva de moderatorul Vlad Melnic??? si daca da, cum se prezinta? nu Anatol , ci Vlad
mersi anticipat
Lencik88, cu rabdare, treci si marea ! Este o tema separata cu moderatorii. Acolo vei avea mai mult succes in cautarea moderatorului potrivit ;) viewtopic.php?f=2&t=69


User avatar
linacika
Posts: 152
Joined: 17 Aug 2012, 05:16

Re: DJ la nunta

Post by linacika »

salut ! La noi a fost o super discoteca ..si asta multumita lui DJ Jarcov ... un tinar talentat care simte atmosfera si o umple cu mizica buna ... (iar luminile au dat un aer si mai deosebit). el lucreaza cu Sunny fish, chiar sunt buni prieteni.

cind am poze si video o sa pun neaparat !


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: DJ la nunta

Post by RoDiNkA »

lencik88, multumesc pentru apreciere! :P
Nu e o echipa, ci am apelat la fiecare in parte si au conlucrat foarte bine, muzica - Dj Sunny Fish (despre care am relatat multe) si moderator Mircea Marco :)
Daca mai ai intrebari, apeleaza - te ajut cu ce pot ;) Bafta mare in pregatiri! Ahhh, duc dorul acestor clipe frumoase... :oops:


Image
Rodicuta
Posts: 5
Joined: 04 Jul 2013, 11:35

Re: DJ la nunta

Post by Rodicuta »

Salut!!! Astazi am facut cunostinta cu forum acesta si am ramas foarte placut surprinsa de informatiile obtinute!!! Am nevoie si eu de ajutor vostru in organizarea nuntii pentru anul viitor!!! Eu si viitorul meu sot ne dorim tare mult un DJ la nunta ca sa fie asa pe cit posibil o atmosfera mai moderna!!!! Din discutiile voastre am inteles ca Dj Sunny Fish este ceea ce ne-am dori, insa duopa ce lam contactat ne-a informat ca anul viitor din mai pina in august pleaca in Moscova!!! Si vas ruga tare mult sa imi dati idei despre alti DJ tot asa de buni sau mai bine zis cel mai bun si nr lui de contact!!! Multumesc anticipat!!!


Post Reply