Felicitari !!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Felicitari !!!

Post by Ninela »

La multi ani, WildSoul!!!!!


Image
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by wildcat soul »

Ninela wrote:La multi ani, WildSoul!!!!!
multumesc mult de tot :)


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by RoDiNkA »

Admin, Tancha, fetelor, va multumesc foarte mult cu mare, maaaaaaaare intarziere pentru felicitare!
E atat de placut!!!!!!!!!!!!!! Nu am fost de foaaaaaarte mult timp pe aici si e foarte si foarte placut sa depistezi ca nu esti uitata si sa gasesti si felicitari frumoase! Va multumesc enorm!!! :oops: :P :P :P


Image
Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Felicitari !!!

Post by Vio P »

Domnitelor,vreau sa va felicit pe toate cu sosirea primaverii,si cu sarbatoarea ce se apropie, vreau sa fiti mereu atat de frumoase,gingase, sa fiti in continuare adevarate bijuterii pentru sotii si viitorii soti, sa va simtiti iubite,respectate,rasfatate,sa va simtiti adevarate femei! Miresicilor de 2015,se apropie cea mai incarcata dar si frumoasa perioada,va doresc(si imi doresc)sa fim cele mai frumoase mirese,sa fie totul anume asa cum ne dorim,celorlalte domnite le doresc din suflet familii fericite,pline de dragoste si zambete de copii. SA FITI DE 8 MARTIE CELE MAI FRUMOASE! sunteti un forum de femei deosebite,inteligente,sufletiste si pur si simplu sunt fericita ca v-am descoperit si am de la cine invata! SARBATOARE FRUMOASA,DRAGI FEMEI!


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari !!!

Post by Admin »

La multi ani, tancha_ru86 ! Sanatate si multe realizari frumose.


Post Reply