Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Muzicantii III

Post by alinadan88 »

Elenuta_c da cit va costat muzica impreuna cu moderator?


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Muzicantii III

Post by henrietta »

Noi deja am avut nunta si le suntem extrem de recunoscatori Fratilor Parfeni pentru prestatie - baietii bravo, punctuali, foarte receptivi s-a dansat toata seara mie imi ardeau calciile dar tot nu stam pe loc :)
mai stiu ca sunt miresici care i-au luat si am vrut sa confirm ca e cea mai buna alegere care se putea face


Image
alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Muzicantii III

Post by alinadan88 »

henrietta, fratii Parfenii au si moderator?


S.Nikusea
Posts: 4
Joined: 09 Feb 2014, 20:21

Re: Muzicantii III

Post by S.Nikusea »

buna fetelor, am nevoie de ajutorul vostru , imi trebuie muzicanti pentru nunta , in jur la 1000 de eur , si nu ma pot aprecia nicidecum cine ,cind shi ce vreau :))) plsss help ..


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Muzicantii III

Post by romanct1 »

S.Nikusea wrote:buna fetelor, am nevoie de ajutorul vostru , imi trebuie muzicanti pentru nunta , in jur la 1000 de eur , si nu ma pot aprecia nicidecum cine ,cind shi ce vreau :))) plsss help ..

S.Nikusea rasfoieste temele precedente, acolo sunt o sumedenie de recomandari pentru toate gusturile


Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Muzicantii III

Post by Tanya_d »

henrietta wrote:Noi deja am avut nunta si le suntem extrem de recunoscatori Fratilor Parfeni pentru prestatie - baietii bravo, punctuali, foarte receptivi s-a dansat toata seara mie imi ardeau calciile dar tot nu stam pe loc :)
mai stiu ca sunt miresici care i-au luat si am vrut sa confirm ca e cea mai buna alegere care se putea face
Oooo Henrietta, ce ma bucur sa vad ce ai scris mai sus :) ...Si noi i-am arvonat pe ei, speram sa fie vesel :) ...Cine v-a fost moderator?


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Muzicantii III

Post by henrietta »

Moderator Lucian Dumitrescu la fel multumiti nu s-a impus prea mult si nu a fost tare oficial - exact cum imi place mie.


Image
adytza86
Posts: 1
Joined: 01 Jun 2014, 22:47

Re: Muzicantii III

Post by adytza86 »

buna fetelor are cineva cunostinte de asa muzicanti IAN si TATIANA din balti paremise, ia vazut cineva cum se prezinta...? mumltumesc


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicantii III

Post by Olecika »

Am fost si eu la o nunta in acest week end unde au cintat FRATII PARFENI ;) La fel ii recomand, mi-a placut tot: prestatie, stil, atitudine... si insptrumentele pe care le folosesc fac nebunie in sala :) Mai ales tambalul si toba :D Recomand


S.Nikusea
Posts: 4
Joined: 09 Feb 2014, 20:21

Re: Muzicantii III

Post by S.Nikusea »

videomemory wrote:
olesea88 wrote:Va propunem formatia Elegans Ina si Iurii Sturza Nu sunt cei mai scumpi ,dar au o pragramabuna .D.Ina si conduce .
da Is de acord cu Olesea super formatie
si la ce pret sunt ei akum , nu sunteti la kurent?


Post Reply