Nunta in or. Balti

Nunta în diferite localităţi ale Moldovei
NataM
Posts: 1
Joined: 02 Sep 2014, 11:07

Re: Nunta in or. Balti

Post by NataM »

Salut fetelor, vad ca mai multe miresuici recomanda salonul Baghira. Ceva mester de incredere?


ion_ela
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2014, 13:45

Re: Nunta in or. Balti

Post by ion_ela »

Salutare fetele,ce imi puteti spune de restaurantul Drum Bun?
A facut cineva acolo nunta dintre voi?
Va multumesc!
Noi am bronat pentru 19 septembrie 2015.


Olgutza_
Posts: 19
Joined: 16 Jul 2014, 15:40

Re: Nunta in or. Balti

Post by Olgutza_ »

Augustina wrote:Buna ziua dragi mirese si foste mirese!Demult va urmaresc mesajele voastre care imi sunt de mare folos,insa am decis sa va scriu,pt ca fac si eu parte din categoria viitoarelor mirese a anului 2015.Suntem in cautare de sala de banchet si as dori sa vad pareri despre restaurantul Prezident din or.Balti.Nu am fost nici la un eveniment acolo,de aceea parerea voastra conteaza foarte mult pt mine.Va multumesc si va doresc o zi frumoasa in continuare!
Salut Augustina,

din curiozitate, pînă la urmă ați rezervat restaurantul Prezident?

Noi cînd alegeam restaurantul pentru petrecerea nunții primul la care am mers a fost Prezident, dar am ales altul.
Să ne povestești cum a fost :)


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

Salut!Da,l-am rezervat,sper sa fie totul bine,caci n-am fost acolo nici la o sarbatoare si nici nu am primit nici un raspuns de la fostele si viitoarele mirese,probabil numai noi suntem din zona aceea! : ) mi-a placut mult sala si sper sa nu fim dezamagiti din alte puncte de vedere.Am facut rezervarea pentru data de 04.09.2015.Dar voi care l-ati ales?


Olgutza_
Posts: 19
Joined: 16 Jul 2014, 15:40

Re: Nunta in or. Balti

Post by Olgutza_ »

Augustina wrote:Salut!Da,l-am rezervat,sper sa fie totul bine,caci n-am fost acolo nici la o sarbatoare si nici nu am primit nici un raspuns de la fostele si viitoarele mirese,probabil numai noi suntem din zona aceea! : ) mi-a placut mult sala si sper sa nu fim dezamagiti din alte puncte de vedere.Am facut rezervarea pentru data de 04.09.2015.Dar voi care l-ati ales?
Noi facem nunta pe 05 septembrie 2015 :) și am ales pînă la urmă restaurantul Plovdiv.

ai dreptate, sala e frumoasă și cu efecte :) îți doresc să fie totul așa cum vă doriți!


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

Multumesc! De asemenea!!!


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

sala de nunti

Post by maria09 »

buna!! imi spuneti si mie va rog ce sali de nunti sunt in or. Balti sau prin apropierea lui, cu o capacitate de 200-250 persoane!!! si ce stiti de restaurantul President din Balti?


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

Salut.Noi am ales sala President pentru sărbătoarea noastra.Ne-a plăcut foarte mult designul, stilat,sala e rotunda,e aproape totul alb și fără stilpi.Meniul începe de la 600 lei/pers.Dacă alegi un meniu mai scump, în preț intra și decorul.Nu-mi amintesc sigur, dar paremi-se ca în 600 lei intra 17 feluri de mincare.Avansul pentru rezervare este de 5000 lei.Nu au limita de timp.Cam atit cunosc în linii generale.Succes în cautari.O seara buna în continuare.


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Nunta in or. Balti

Post by maria09 »

Augustina wrote:Salut.Noi am ales sala President pentru sărbătoarea noastra.Ne-a plăcut foarte mult designul, stilat,sala e rotunda,e aproape totul alb și fără stilpi.Meniul începe de la 600 lei/pers.Dacă alegi un meniu mai scump, în preț intra și decorul.Nu-mi amintesc sigur, dar paremi-se ca în 600 lei intra 17 feluri de mincare.Avansul pentru rezervare este de 5000 lei.Nu au limita de timp.Cam atit cunosc în linii generale.Succes în cautari.O seara buna în continuare.

merci mult, am gasit si noi ''President', ei zic ca incap 200 persoane dar am impresia k nu e destul spatiu.... si in privinta deservirii ce parere aveti?' si kum incepe meniul de la 600 minim daca e alta conditie, de la 200 sau kum e faza intr-adevar?


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Nunta in or. Balti

Post by Augustina »

Deservirea am înțeles că e ok, un chelner la 2 mese, farfuriile se schimba des, aceasta din spusele lor.E de la 600 lei de persoana în orice caz, chiar dacă ai 100 invitați și chiar dacă ai 200.Ai dreptate pentru 200 e puțin spatiu.Noi vom avea maxim 150 și așa ne convine.Eu Îți las num de tel și poți sa telefoneazi pentru detalii.tel.068888881 sau 023159888.Sala e superba, este linkul pe youtube cu prezentarea.Dar voi din ce localitate sunteti, pe aproape?


Post Reply