Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by vicktoritza »

O oferta de la Imagestudio pt fetitele care se casatoresc in luna Aprilie, iunie ,iulie
Image
P.s. Nu lucrez pentru ei si nu fac pub. Am vazut si va zic si voua


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by vicktoritza »

O oferta de la fotostand.md
Image


sergiu
Posts: 16
Joined: 02 Apr 2012, 21:12

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by sergiu »

Buna oferta pentru pahare miri si nasi pe ciupi.md

http://www.ciupi.md/voucher/pahare-bohe ... cu-20.html


sergiu
Posts: 16
Joined: 02 Apr 2012, 21:12

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by sergiu »



Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Kitsurica »

fetelor atentie cu ofertel ede genu dat, mi-am comandat si eu pahare cu oferta de pe ciupi, mi-am ales modelul si eram nerabdatoare sa le vad, le-am si achitat dar asa si nu le-am primit, domnisoara cu pricina mi-a zis ca are mult de lucru si eu am spus ca nu e o problema cind vor fi gata fiindca nunta nu era inca stabilita, dar asa si nu mi le-a mai facut si a fost de negasit peste o perioada, in genere cu multe oferte cu voulcer poti sa o dai in bara asa ca fiti atente


mila
Posts: 2
Joined: 14 Nov 2014, 19:10

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by mila »

Kitsurica wrote:fetelor atentie cu ofertel ede genu dat, mi-am comandat si eu pahare cu oferta de pe ciupi, mi-am ales modelul si eram nerabdatoare sa le vad, le-am si achitat dar asa si nu le-am primit, domnisoara cu pricina mi-a zis ca are mult de lucru si eu am spus ca nu e o problema cind vor fi gata fiindca nunta nu era inca stabilita, dar asa si nu mi le-a mai facut si a fost de negasit peste o perioada, in genere cu multe oferte cu voulcer poti sa o dai in bara asa ca fiti atente
Eu am comanadat invitatii agentie prin intermediul ciupi si au realizat in decurs de 3 zile si am ramas multumita. Cred mult depinde de companie sau persoana, dar eu intotdeauna sun si discut inainte de a achita cuponul dupa care il achit la terminal
Eu deseori gasesc oferte interesante atit pe ciupi cit si pe zumzi si cupon


sergiu
Posts: 16
Joined: 02 Apr 2012, 21:12

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by sergiu »

Oferta pentru bijuterii colier si cercei pe ciupi.md cu 149 de lei
http://www.ciupi.md/voucher/bijuterii-s ... rul-1.html

Image


Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Andrian »

Bunã la toti,vreau Si eu sã va anunt despre citeva oferte din partea restaurantului-pensiune ,,Curtea Boierului"fiecare binefeciaza de camera in hotel pentru miri,nasi Si noi nascuti!daca ai nunta de la 100 persoane ãi parte gratis de organizarea inscrierii sub cerul liber in curtea restaurantului,in mijlocul naturii+Daca ai nunta de la 100 persoane barul dulce gratis!!!daca iti petreci revelionul 2015 in "Curtea Boierului" ai parte de un certificat -10% pentru sarbatoarea ta!
Last edited by Andrian on 11 Dec 2014, 09:55, edited 1 time in total.


Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Andrian »

Daca iti petreci evenimentul in perioada decembrie-martie inclusiv in Restaurantul "Curtea Boierului" de
Pe traseul Chisinau-Orhei,ai parte de o reducere de 20%


Andrian
Posts: 16
Joined: 15 Nov 2014, 13:15

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Andrian »

Крэжпрз
Last edited by Andrian on 20 Dec 2014, 02:40, edited 1 time in total.


Post Reply