Păreri despre medici!

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Păreri despre medici!

Post by marcellla »

Maryland, felicitaaari!!!!!...demult asteptam sa intri pe aici sa ne dai vestea cea mare. Foarte frumos si numele care l-ai ales. Numai zile frumoase alaturi de minunata ta familie sa ai!!!


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Păreri despre medici!

Post by Katina »

Maryland felicitari ,si acu multe nopti linistite ...
am ajuns si eu acasa ,acasa e bine ,doar ca din casa nu prea ies ,am racit si ma chinui cu cosmaru asta ...si am fost si la ecografie la Cotorcea la modus viventi ca mea recomandat o matusa ,si din prima secunda la intrabat pe Cristi ce isi doreste si baiatu meu a raspuns ca surioara si medicu din prima nea spus cam e surior , :oops: eu am incercat sa ma abtin din plans ,caci imi doream mult fetitza ,asta e sanatos sa fie ,caci sunt inca la risc pana la sf. sarcinii ,acu voi fi inconjurata de flacai ,dar am zis ca nu ne dam batuti si vom mai incerca sa facem si o fata :D ,va povestesc acu ,intamplarea de 2 zi acasa vine Cristinel la mine cu un glob din asta cu zapada in el si imi zice - scutural bine si puneti o dorinta si schimba fatioru in surioara ,atunci chiar am plans si nu stiam ce raspuns sa ii dau ...acu e vesel si el zice ca mama are 2 fii ... :)


Viktoria
Posts: 98
Joined: 30 Dec 2012, 10:43

Re: Păreri despre medici!

Post by Viktoria »

Buna mamicilor!
Ce parere aveti despre clinicile Terramed si Sancos? Trebuie sa fac niste proceduri lu laser sau cu azot si nu stiu unde sa ma adresez. Ce imi recomandati?


User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Păreri despre medici!

Post by kisitoka »

Viktoria wrote:Buna mamicilor!
Ce parere aveti despre clinicile Terramed si Sancos? Trebuie sa fac niste proceduri lu laser sau cu azot si nu stiu unde sa ma adresez. Ce imi recomandati?
Eu am facut la Sancos. Anume cu azot la Dna Rodica Contu cred ca o cheama.


Image
Image
Vica V
Posts: 1
Joined: 12 May 2017, 17:34

Re: Păreri despre medici!

Post by Vica V »

Buna ziua cine imi poate scri numarul Dlui Tusca


Niky
Posts: 1
Joined: 24 Jul 2017, 16:14

Re: Păreri despre medici!

Post by Niky »

Salutare, fetelor!
Vreau să discut cu cele care ați născut sau veți naște la Spitalul nr.1, la Dna Luminița Mihalcian.
Mulțumesc anticipat


Post Reply