Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Sala de nunti II

Post by Dinka »

Buburuza03 wrote:Salut viktoritza! Eu am ales restaurantul Casa Fermierului pentru 2015...eu am cuvinte doar de bine, acolo a facut nunta shi cumnatul meu shi mia placut. Am ales sala mica deoarece sala mare era deja ocupata pentru perioada care noi vroiam...unicul lucru ce ma deranjeaza e ca e departe in rest ma satisface...gatesc gustos,deservirea e ok si pretul tot(meniul incepe de la 580 lei).
Salutare
voi cind faceti la casa fermierului?? ;)


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Sala de nunti II

Post by cutsa »

Kitsurica wrote:sora mea si-a serbat un an de la ziua nunti la Garden Palace ( septembrie 2014 ), a fost un eveniment mai familiar decit o nunta, eram 30 persoane, a ramas super de multumita. Ocupinduse de pregatiri mi-a zis ca au fost foarte flexibili si nu au impus restrictii sau un meniu fix, si-au ales ce si-au dorit din meniu. Bucatele sunt gustoase, deservirea buna, prajiturile delicioase, au o cofetarie foarte buna.
mersi mult...am mai citit aici si vad doar cuvinte buna...dar oricum nu pot sta linistita....


nashly
Posts: 3
Joined: 09 Dec 2014, 17:08

Re: Sala de nunti II

Post by nashly »

Buna fetelor, cunoasteti careva informatie despre sala de banchete Arus ? La ce pret ajunge aici un meniu de nunta (e una cind suni si alta cind ajungi sa il intocmesti) ? La ei deservirea e ok ? Mincarea e gustoasa ? Acustica e buna ? Va multumesc daca o sa imi dati careva pareri. O zi frumoasa tuturor.


comoara_i
Posts: 16
Joined: 17 Oct 2014, 11:15

Re: Sala de nunti II

Post by comoara_i »

smska wrote:Despre sala Versailles din oras stie cineva ceva?
Noi am bronati pe ei, am fost la niste prieteni cind inca era Cupidon acolo si tare mi-a placut :)


crudyshor
Posts: 6
Joined: 10 Jan 2015, 01:39

Re: Sala de nunti II

Post by crudyshor »

Spuneti-mi va rog daca cineva a facut nunta la Belvedere.Pareri....Meniul.....


crudyshor
Posts: 6
Joined: 10 Jan 2015, 01:39

Re: Sala de nunti II

Post by crudyshor »

Spuneti-mi va rog daca cineva a facut nunta la Belvedere.Pareri....Meniul.....


Tattianna
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2015, 18:57

Re: Sala de nunti II

Post by Tattianna »

Fetelor m-a rugat cineva să o ajut să-și găsească local pentru nuntă căcilamomente peste hotare și ma rugat să o ajut. Vrea ceva departe de zgomotul din oras,ce pute-ti să-mi propune-ti ?


Tattianna
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2015, 18:57

Re: Sala de nunti II

Post by Tattianna »

Fetelor m-a rugat cineva să o ajut să-și găsească local pentru nuntă căci la momente se afla peste hotare . Vrea ceva departe de zgomotul din oras,pute-ti să mă ajutați cu un vreo recomandare, ceva ?


Olgutza1989
Posts: 11
Joined: 26 Jan 2015, 10:43

Re: Sala de nunti II

Post by Olgutza1989 »

Tattianna wrote:Fetelor m-a rugat cineva să o ajut să-și găsească local pentru nuntă căci la momente se afla peste hotare . Vrea ceva departe de zgomotul din oras,pute-ti să mă ajutați cu un vreo recomandare, ceva ?
Salut Tatiana,noi pentru Nunta am rezervat Sala undeva 20 km cred de chisinau Curtea Boierului,ft frumos acolo in special vara ,eu am fost ca invitata la o nunta mi-a placut ft mult!!


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Sala de nunti II

Post by n-doinita »

Tattianna wrote:Fetelor m-a rugat cineva să o ajut să-și găsească local pentru nuntă căci la momente se afla peste hotare . Vrea ceva departe de zgomotul din oras,pute-ti să mă ajutați cu un vreo recomandare, ceva ?
Hanul Vechi,Stejaras,La Plopi,Grand radog,Casa Fiermierului,Villa Drago,Gril Parc ..depinde de gusturi


Post Reply