Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Buburuza03
Posts: 20
Joined: 19 Jan 2015, 19:24

Re: Servicii foto si video II

Post by Buburuza03 »

alise wrote:Buburuza03 iti raspund in privat.
Merci mult!!!


Buburuza03
Posts: 20
Joined: 19 Jan 2015, 19:24

Re: Sevicii foto si video II

Post by Buburuza03 »

tancha_ru86 wrote:Sunt cateva miresici noi care sunt agresive cand raspund cuiva aici pe forum. Sorina, desdemona barbalat si inca cateva, controlati-va mesajele si nu mai fiti rautacioase. daca anumite mesaje nu va plac sau nu va convin, lasati-le fara raspuns, nu-i numaidecat sa raspundeti fiecaruia in parte si mai ales nu pe un ton rautacios.

Chiar daca unele mesaje sunt reclama sau reclama mai subtila, lasati-o acolo, moderatorii o sa aiba grija s-o elimine, in cazul in care e prea multa, prea agresiva sau acelasi mesaj e scris in toate temele.

Fiti intelegatoare si respectatii si pe ceilalti.
tancha_ru86 , spune-mi te rog pe cine ai avut ca fotograf, am citit mai inainte ca ai ramas multumita de cei pe care iai avut...Merci mult!


Aleks
Posts: 10
Joined: 25 Dec 2014, 17:33

Re: Servicii foto si video II

Post by Aleks »

Care este prețul mediu sau mai bine zis un preț normal pentru serviciile foto/video? :idea:

Din câte văđ, sunt afișate numai prețuri bombastice și mai ales toate în euro, de parcă locuim nu în Moldova. Mai ales în perioada asta când euro crește în fiecare zi ca drojdia.


Crina
Posts: 2
Joined: 07 Feb 2015, 18:13

Re: Servicii foto si video II

Post by Crina »

Buna fetelor,
Ce parere aveti de Art-Studio (foto-video)?
Merci


Alex007
Posts: 2
Joined: 12 Feb 2015, 14:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by Alex007 »

buna ,
ce parere aveti de http://www.native.md ?
ms
Last edited by Alex007 on 02 Mar 2015, 23:30, edited 1 time in total.


lady_vivi
Posts: 1
Joined: 03 Jan 2015, 00:46

Re: Servicii foto si video II

Post by lady_vivi »

Salut fetelor, sunt si eu in cautare de servicii video pentru nunta. Fotografii cu care am discutat pina a face alegerea ii rugam sa-mi recomande inclusiv si pe cineva bun pe video . Mai multi au facut trimitere la www.memento.md , dar stiind cum este in ziua de azi in domeniul respectiv as vrea sa stiu daca cineva dintre voi a apelat deja la serviciile lor. Imi plac foarte mult lucrarile de pe site, pe forum insa nu am gasit multa informatie despre ei.


sandu.v
Posts: 1
Joined: 04 Mar 2015, 18:32

Re: Servicii foto si video II

Post by sandu.v »

Salut la toti,vreau sa imi dau parerea in ce priveste serviciile foto-video,am facut nunta in septembrie 2014 am apelat la Viomark.md.!! tot de aici de pe forum am selectat o lista de prestatori dupa care am ajuns la concluzia finala.Am ramas impresionati de munca lor, sunt BRAVO!! la poze o calitate foarte buna ,video pe disc si format full HD.


Lila
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2015, 00:27

Re: Servicii foto si video II

Post by Lila »

stela.tofan wrote:Fetelor, in nici un caz nu apelati la Malimon foto/video
Sunt groaznic de neseriosi
Am avut nunta inca anul trecut, mi-a dat cd-ul facut de ***** si acum nici nu raspund la telefon
Aveti grija cu ei
Stelutza imi pare rau pentru experienta voastra cu fotografii:( imi pare rau , si am ramas si eu dezamagita, pentru ca noi tocmai zilele astea am vrut sa incheiem contractul cu ei , totusi ti-au raspuns pina la urma ?


Natalia B
Posts: 1
Joined: 11 Mar 2015, 12:03

Re: Servicii foto si video II

Post by Natalia B »

Alex007 wrote:buna ,
ce parere aveti de http://www.native.md ?
ms
Добрый день, в прошлом году нам посоветовали именно эту студию, хотелось бы отметить что работу мы получили через 3 недели после самой свадьбы. Результатом были очень довольны, все что нам обещали было выполнено даже раньше сроков. Скоро кристины и мы уже знаем к кому обращаться.Более подробно могу расказать в личной переписке.


Tattianna
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2015, 18:57

Re: Servicii foto si video II

Post by Tattianna »

Ma ajuta cineva cum sa adaug poze, va rog mult.


Post Reply