Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Buburuza03
Posts: 20
Joined: 19 Jan 2015, 19:24

Re: Muzicantii III

Post by Buburuza03 »

dorinam wrote:
Buburuza03 wrote:
Miresuica wrote:Noi i-am luat pe formatia "Dacii"din Magdacesti. Am fost la nunti unde au cintat ei...si a fost foarte vesel.......si plus ca sunt si ieftini.
cu cit vati inteles cu Dacii? par normali
Noua ne-au cerut 1000 daca nu ma gresesc pentru 2 voci(vocea barbat e si moderator) si 3 instrumente paremise (clape,saxafon,vioara),noi am vrut si acordeon,au zic ca 150 euro de instrument da deoarce am luat si dansatorii care ei ii cunosc (200 euro) au zis ca acordeonul il las cu 100 shi in total sa primit 1300 euro si cadou ei ne fac luminile si efectele la primul dans...eu nu prea shtiu multe de ei da mi-auplacut din ceia ce am vazut...acum ca sa inceput sezonul nuntilor am vrea sa mergem sa vedem cum se prezinta,daca mai shtiti detalii va rog anuntati-ma shi pe mine. Merci mult shi bafta!


tatiana13
Posts: 2
Joined: 27 Apr 2015, 14:40

Re: Muzicantii III

Post by tatiana13 »

Noi am fost la o nunta in 2014 la Butoias Chisinau au cintat Calatorul foarte bravo si profesionisti , noi avem nunta in 2015 si tot pe ei i-am luat ( deja scriu impresiile dupa nunta noastra) , au spus ca este inca Vatra si August ( ne-au recomandat in caz ca doreste altcineva)


taniushabride
Posts: 4
Joined: 04 May 2015, 19:54

Re: Muzicantii III

Post by taniushabride »

Stie cineva despre formația Bucuria din Sîngerei?


Tattianna
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2015, 18:57

Re: Muzicantii III

Post by Tattianna »

Am nevoie de muzica pentru data de 8 august,ma puteti ajuta va rog ???


Marinnna
Posts: 5
Joined: 13 May 2015, 14:05

Re: Muzicantii III

Post by Marinnna »

Olecika wrote:+ 1 referitor la Corina Tepes si Costi Burlacu... Am notat impresiile mele mai sus, cred ca miresele care se gindesc sa ii ia pe ei, ar trebui sa mearga macar la o nunta sa vada ce fac... altfel riscati sa dati banii in vint :) Bafta !
Salut fetelor,in deosebi pe Ioly as vrea s/o intreb ,poti sa/mi zici daca ai ramas multumita de formatia Maestro,noi planificam in luna octombrie nunta si vreu sa ma informez inainte de ai rezerva sigur ce reprezinta aceasta formatie,Multumesc tuturor :oops:


taniushabride
Posts: 4
Joined: 04 May 2015, 19:54

Re: Muzicantii III

Post by taniushabride »

buna, fetelor spuneti-mi va rog, cunoaste cineva ceva desre formatia Bucuria de la Singerei?


S&S
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2014, 19:57
Location: Chisinau

Re: Muzicantii III

Post by S&S »

salut fetelor,a auzit cineva de Nicolae Stirban solist,va rog careva impresii???


crystynka
Posts: 2
Joined: 11 Jun 2015, 18:53

Re: Muzicantii III

Post by crystynka »

Buna fetelor, as vrea sa va intreb parerea despre formatia Big Flash Orchestra ,voce Ana Cernicova...Ce pareri si cam cit iau ei?? Sper ca un pic mai ieftin ca Tharmis((


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Muzicantii III

Post by dorinam »

dati un sfat cit mai repede, pleaseeeeeeee: sonor sau art present, acelasi pret


mirena
Posts: 8
Joined: 23 Aug 2013, 13:20

Re: Muzicantii III

Post by mirena »

dorinam wrote:dati un sfat cit mai repede, pleaseeeeeeee: sonor sau art present, acelasi pret
ce pret?


Post Reply