Deciziile finale!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Deciziile finale!

Post by Vio P »

Ian4ik wrote:Buna! Sunt noua miresuica pe aici :) Insa nunta va fi tocmai la anul. Te rog mult sa-mi spui la ce pret sunt Banket Band pentru anul acesta??? Ma gandesc si eu la ei, dar stau la dubii :) Mersi :)
Pentru anul acesta e 950eu.[/quote]


Iti multumesc pentru raspuns. Dar in pretul acesta intra si rolul lui de moderator??? Succese mari in continuare! Asteptam deja impresiile dupa nunta. Mersi inca o data.[/quote]
da,iancik, solistul e si moderator. discuta cu ei in privinta concursului cu dezbracatul,pe care il practica la multe nunti,si de cele mai multe ori e o surpriza si pentru miri.. ei in general sunt fara inhibitii, poate oaspetilor tai nu li se va parea normal :P eu peste tot unde erau ei,m-am distrat pe cinste, ai facut o alegere buna.


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Deciziile finale!

Post by cicelu »

Vio P wrote:
Ian4ik wrote:Buna! Sunt noua miresuica pe aici :) Insa nunta va fi tocmai la anul. Te rog mult sa-mi spui la ce pret sunt Banket Band pentru anul acesta??? Ma gandesc si eu la ei, dar stau la dubii :) Mersi :)
Pentru anul acesta e 950eu.

Iti multumesc pentru raspuns. Dar in pretul acesta intra si rolul lui de moderator??? Succese mari in continuare! Asteptam deja impresiile dupa nunta. Mersi inca o data.[/quote]
da,iancik, solistul e si moderator. discuta cu ei in privinta concursului cu dezbracatul,pe care il practica la multe nunti,si de cele mai multe ori e o surpriza si pentru miri.. ei in general sunt fara inhibitii, poate oaspetilor tai nu li se va parea normal :P eu peste tot unde erau ei,m-am distrat pe cinste, ai facut o alegere buna.[/quote]
Eu tot stiu ca ei practica concursuri la nunti ,dar eu voi discuta cu ei sa scoata unele din ele care numi plac. Si da solistul e si ca moderator,eu la fel la cite nunti am fost unde era aceasta formatie mam distrat de minune stiu ca fac veselie maxima.
Succes miresicilor in pregatirir.


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Deciziile finale!

Post by Vio P »

ti-am citat mesajul tau,Cicelu:D sorry


Angelica
Posts: 6
Joined: 31 May 2015, 07:47

Re: Deciziile finale!

Post by Angelica »

Deciziile finale :
Local: Miadora
Conducator : Gabi Marcu
Muzica: Vladimir Fotescu + Gonza cover band si Elena Fotescu. Alexandru Manciu.
Foto si Vidio: Id Brothers
Dansatori: dansatori.md Andrei Ciobanu
Machiaj si Coafura: Nely Covas si Alina Mirosnicenco
Rochia: Maya Fashion din Bucuresti
Incaltaminte : Irka Shoes
Vacanta : Grecia, Zakynthos .
Last edited by Angelica on 11 Oct 2015, 09:28, edited 1 time in total.


User avatar
Ian4ik
Posts: 6
Joined: 03 Apr 2015, 13:41

Re: Deciziile finale!

Post by Ian4ik »

cicelu wrote:
Vio P wrote:
Ian4ik wrote:Buna! Sunt noua miresuica pe aici :) Insa nunta va fi tocmai la anul. Te rog mult sa-mi spui la ce pret sunt Banket Band pentru anul acesta??? Ma gandesc si eu la ei, dar stau la dubii :) Mersi :)
Pentru anul acesta e 950eu.

Iti multumesc pentru raspuns. Dar in pretul acesta intra si rolul lui de moderator??? Succese mari in continuare! Asteptam deja impresiile dupa nunta. Mersi inca o data.
da,iancik, solistul e si moderator. discuta cu ei in privinta concursului cu dezbracatul,pe care il practica la multe nunti,si de cele mai multe ori e o surpriza si pentru miri.. ei in general sunt fara inhibitii, poate oaspetilor tai nu li se va parea normal :P eu peste tot unde erau ei,m-am distrat pe cinste, ai facut o alegere buna.[/quote]
Eu tot stiu ca ei practica concursuri la nunti ,dar eu voi discuta cu ei sa scoata unele din ele care numi plac. Si da solistul e si ca moderator,eu la fel la cite nunti am fost unde era aceasta formatie mam distrat de minune stiu ca fac veselie maxima.
Succes miresicilor in pregatirir.[/quote]


Cicelu, itit multumesc foarte mult. Inca nu m-am oprit la ei, ma gandesc, cam soacra mea este impotriva. :( Eiiii, pina la urma oricum e ultimul cuvant dupa mine si viitorul sot.


User avatar
Ian4ik
Posts: 6
Joined: 03 Apr 2015, 13:41

Re: Deciziile finale!

Post by Ian4ik »

Ian4ik wrote:[Te rog mult sa-mi spui la ce pret sunt Banket Band pentru anul acesta??? Ma gandesc si eu la ei, dar stau la dubii :) Mersi :)

da,iancik, solistul e si moderator. discuta cu ei in privinta concursului cu dezbracatul,pe care il practica la multe nunti,si de cele mai multe ori e o surpriza si pentru miri.. ei in general sunt fara inhibitii, poate oaspetilor tai nu li se va parea normal :P eu peste tot unde erau ei,m-am distrat pe cinste, ai facut o alegere buna.
[/quote]


Vio P mersi si tie pentru raspuns.


Valin
Posts: 6
Joined: 09 Jul 2015, 14:31

Re: Deciziile finale!

Post by Valin »

foto-video SVStudio
muzica - formatia basarabia si dansatori
sala -CASA MARE magdacesti
rochia din Barselona
costumu din Milano
sampanie - MUSCAT demidulce Cricova
coniac - Iubileini KVINT
pantofi mireasa - IRKA shoes
pantofi mire - sun city
torta - Dolcinela
dulciurile - BUCURIA
cununia civila - starea civila Buiucani
cununia religioasa - la casa parinteasca unde am copilarit
inele - magazin PARADIS


lnegru
Posts: 13
Joined: 23 Aug 2014, 22:25

Re: Deciziile finale!

Post by lnegru »

Restauran: Novas
Foto/video: Malimon US
Muzica: formatia Drimba
Rochia de mireasa: una de la Vera Wang, alta cusuta la comanda
Pantofi: de la Batta
Costumul mirelui si pantofi: le-am luat de la Cernauti
Inele: la comanda
Bauturi: Cogniac Calarasi 5 ani, Sampanie Nisporeni, Votca Hortita, vin de casa
Tort: Dulcinella
Cununie: Teodora de la Sihla
Inscrierea: la sala
Fourchette: Banane, portocale, kiwi, ananas, capsune, cirese, Biscuiti, ciocolate, zefire, caramela
si in final:
Vacanta: Tenerife


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Deciziile finale!

Post by dorinam »

lnegru wrote:Restauran: Novas
Foto/video: Malimon US
Muzica: formatia Drimba
Rochia de mireasa: una de la Vera Wang, alta cusuta la comanda
Pantofi: de la Batta
Costumul mirelui si pantofi: le-am luat de la Cernauti
Inele: la comanda
Bauturi: Cogniac Calarasi 5 ani, Sampanie Nisporeni, Votca Hortita, vin de casa
Tort: Dulcinella
Cununie: Teodora de la Sihla
Inscrierea: la sala
Fourchette: Banane, portocale, kiwi, ananas, capsune, cirese, Biscuiti, ciocolate, zefire, caramela
si in final:
Vacanta: Tenerife
neaparat sa vizitezi Teide si Loro Parque ;)


lnegru
Posts: 13
Joined: 23 Aug 2014, 22:25

Re: Deciziile finale!

Post by lnegru »

dorinam, daaa neaprat :)


Post Reply