Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
POLINA.ungureanu
Posts: 2
Joined: 27 Oct 2015, 19:17

Re: Servicii foto si video II

Post by POLINA.ungureanu »

salut conite miresuici...cineva are informatii despre provideo? :roll:


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Servicii foto si video II

Post by dorinam »

dana2525 wrote:Cine stie pretul la cei de la memento? http://www.memento.md
mi se pare ca de la 1200


Mariangela
Posts: 6
Joined: 23 Oct 2015, 20:08

Re: Servicii foto si video II

Post by Mariangela »

Buna tuturor!!!
Sunt si eu in cautare de foto si video pt nunta din august 2016... fac cunostinta cu piata si ma informez sa fac cea mai buna alegere... Imi spune cineva, e posibil oare de gasit servicii bune video & foto la pret de 500-800 euro ? cine cunoaste, as fi recuonoscatoare pt raspuns... Merci


Viata este calatoria din punctul "eu" spre punctul "noi"
dana2525
Posts: 5
Joined: 06 Jul 2015, 13:12

Re: Servicii foto si video II

Post by dana2525 »

Buna ziua , suntem in continuare in cautarea unui fotograf bun si nu foarte scump. :) Ce parere aveti despre cei de la Hado Studio si cei de la Pic Production? Mersii anticipat


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by bobrsergey »

Mariangela wrote:Buna tuturor!!!
Sunt si eu in cautare de foto si video pt nunta din august 2016... fac cunostinta cu piata si ma informez sa fac cea mai buna alegere... Imi spune cineva, e posibil oare de gasit servicii bune video & foto la pret de 500-800 euro ? cine cunoaste, as fi recuonoscatoare pt raspuns... Merci
fotoland.md/
fotostudio.md/
fotosiluet.md/
digitalfotoart.md/
photograph.md/ru/
foto-moldova.md/
hearts.md/
operator.md/ru/
picpro.md/
vadimdodon.com/
fotostand.md/ru/
aidonera.com/
foto-like.com/
sipoiannu.com/
iakimchiuk.com/
mihaidomentii.com/
provideo.md/
infocus.md/
truemotions.md/
lacheev.com/
daikiri.net/
fotokiri.com/
nuntadevis.md/
corinafilip.md/
dormenco.md/
4ustudio.md/
reafilms.com/
romantic.md/ro/
arcadie.md/
nunta.com.md/
studio7.md/ru/
sarm.md/
fotosmile.md/
fotocornitel.com/
imagestudio.md/
jannagolovacheva.com/
renmaxstudio.com/
render.md/md/
flystudio.md/
sirbuphoto.com/
id-brothers.com/
ovproduction.md/
mylife.md/
first-vision.md
studioint.md/
nolastudio.md/
grandevents.info/
stefanbotnari.com/
framestudio.md/
pasio-studio.com/
vipsvadiba.md/
ceremonie.md/
native.md/
romanov.md/
osipov.com.md/
festiv.md/
paluta.com/
compleo.md/
emotionstudio.org/
studio-unison.com/
photographer.md/
schimbator.com/
garstea.com/
zelinskii.weebly.com/
hancu.com/
adrianhancu.md/
rusustefan.com/
emotionstudio.org/
renmaxstudio.com/
studioalele.ru/
wedding.iordache.md/
id-brothers.com/
grecovs.md/grecovs.md/Welcome.html
corinafilip.md/
photography.fotocabine.md/
sipoiannu.com/
picpro.md/
color-view.md/
lovemedia.md/
wedart.md/
mylife.md/
rememberit.md/
provideo.md/
imagestudio.md/
iakimchiuk.com/
marastil.com/
helis.md/
truemotions.md/
yourlifeevent.com/
jantic.md/
tatiana-dolcevita.com/
ssharm.com/
videomemory.weebly.com/
flystudio.md/
first-vision.md/#home.html
nolastudio.md/
skyfilm.md/
videograf.md/
imagestudio.md/
dgfotostudio.com/
video-es.md/
foto-fine.com/
stil.md/
cupidonstudio.md/
lacheev.com/
photovideo.md/
vipnunta.md/
imagefactory.md/
alinafoto.ru/
photograph.md/ru/
vlasart.md/
imperialstudio.md/
osipov.com.md/
loveyou.md/
orhideya.md/
kseven.md/
video-bomond.md/


Mariangela
Posts: 6
Joined: 23 Oct 2015, 20:08

Re: Servicii foto si video II

Post by Mariangela »

bobrsergey wrote:
Mariangela wrote:Buna tuturor!!!
Sunt si eu in cautare de foto si video pt nunta din august 2016... fac cunostinta cu piata si ma informez sa fac cea mai buna alegere... Imi spune cineva, e posibil oare de gasit servicii bune video & foto la pret de 500-800 euro ? cine cunoaste, as fi recuonoscatoare pt raspuns... Merci
fotoland.md/
fotostudio.md/
fotosiluet.md/
digitalfotoart.md/
photograph.md/ru/
foto-moldova.md/
hearts.md/
operator.md/ru/
picpro.md/
vadimdodon.com/
fotostand.md/ru/
aidonera.com/
foto-like.com/
sipoiannu.com/
iakimchiuk.com/
mihaidomentii.com/
provideo.md/
infocus.md/
truemotions.md/
lacheev.com/
daikiri.net/
fotokiri.com/
nuntadevis.md/
corinafilip.md/
dormenco.md/
4ustudio.md/
reafilms.com/
romantic.md/ro/
arcadie.md/
nunta.com.md/
studio7.md/ru/
sarm.md/
fotosmile.md/
fotocornitel.com/
imagestudio.md/
jannagolovacheva.com/
renmaxstudio.com/
render.md/md/
flystudio.md/
sirbuphoto.com/
id-brothers.com/
ovproduction.md/
mylife.md/
first-vision.md
studioint.md/
nolastudio.md/
grandevents.info/
stefanbotnari.com/
framestudio.md/
pasio-studio.com/
vipsvadiba.md/
ceremonie.md/
native.md/
romanov.md/
osipov.com.md/
festiv.md/
paluta.com/
compleo.md/
emotionstudio.org/
studio-unison.com/
photographer.md/
schimbator.com/
garstea.com/
zelinskii.weebly.com/
hancu.com/
adrianhancu.md/
rusustefan.com/
emotionstudio.org/
renmaxstudio.com/
studioalele.ru/
wedding.iordache.md/
id-brothers.com/
grecovs.md/grecovs.md/Welcome.html
corinafilip.md/
photography.fotocabine.md/
sipoiannu.com/
picpro.md/
color-view.md/
lovemedia.md/
wedart.md/
mylife.md/
rememberit.md/
provideo.md/
imagestudio.md/
iakimchiuk.com/
marastil.com/
helis.md/
truemotions.md/
yourlifeevent.com/
jantic.md/
tatiana-dolcevita.com/
ssharm.com/
videomemory.weebly.com/
flystudio.md/
first-vision.md/#home.html
nolastudio.md/
skyfilm.md/
videograf.md/
imagestudio.md/
dgfotostudio.com/
video-es.md/
foto-fine.com/
stil.md/
cupidonstudio.md/
lacheev.com/
photovideo.md/
vipnunta.md/
imagefactory.md/
alinafoto.ru/
photograph.md/ru/
vlasart.md/
imperialstudio.md/
osipov.com.md/
loveyou.md/
orhideya.md/
kseven.md/
video-bomond.md/

Multumesc pe receptivitate dar poate cineva din fostele mirese ma ajuta concret cu prestatorii de video și foto la preturi sub 800 euro? Ca dacă mă pun pe căutate în linkurile trimise, ma trezesc după nuntă :D și plus la asta preturile nu sunt afișate pe site, asa ca trebuie sa le scriu tuturor și să aștept pina or răspunde. Iar s-a le sun tuturor... Nu am posibilitate pe ca nu sunt în tara.


Viata este calatoria din punctul "eu" spre punctul "noi"
User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto si video II

Post by vicktoritza »

dana2525 wrote:Buna ziua , suntem in continuare in cautarea unui fotograf bun si nu foarte scump. :) Ce parere aveti despre cei de la Hado Studio si cei de la Pic Production? Mersii anticipat
Buna. Eu am luat baietii de la Pic Production in ziua nuntii (16 august 2015)pt video. Au fost foarte bravo, au fost atenti si ingeniosi. Asteptam video. I-am recomandat si la prieteni si le-au placut si lor. Merita


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Servicii foto si video II

Post by n-doinita »

vicktoritza wrote:
dana2525 wrote:Buna ziua , suntem in continuare in cautarea unui fotograf bun si nu foarte scump. :) Ce parere aveti despre cei de la Hado Studio si cei de la Pic Production? Mersii anticipat
Buna. Eu am luat baietii de la Pic Production in ziua nuntii (16 august 2015)pt video. Au fost foarte bravo, au fost atenti si ingeniosi. Asteptam video. I-am recomandat si la prieteni si le-au placut si lor. Merita
de picpro confirm ! si noi iam avut la nunta,intradevari sunt bravi si ingeniosi.


VeronicaF
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2015, 15:08

Re: Servicii foto si video II

Post by VeronicaF »

Buna, viitoarelor miresuici!

Eu nu stiu pe cine as putea sa va recomand, in schimb stiu sigur pe cine nu va recomand, deoarece am avut o experienta neplacuta si am ramas dezamagita si nici nu m-am mai uitat vreodata la filmulet dupa nunta. Am apelat la Avaproduction pentru filmul pentru nunta, deoarece m-am uitat pe site, mi-au placut filmuletele de acolo si mai vazusem si filmuletul unui cuplu pe care il cunosteam pe acel site. Evident, atunci cand alegi ceva, te astepti sa primesti un serviciu asemanator, fara sa te gandesti ca ei editeaza astfel o singura nunta pe luna pentru publicitate. L-am contactat pe Tudor Dumbrava, ma asteptam el sa fie cel care va filma nunta, iar acesta in schimb ni l-a trimis pe Matei Fratea de la Video Motion, desi contractul l-am semnat cu Avaproduction. In consecinta, nesimtirea maxima, ne-am primit filmul de nunta de la Video Motion cu vreo 2 luni intarziere si nici pe aproape asa cum ne-am imaginat. I-am zis acestei persoane ca imi doresc o anumita piesa pentru Highlights si mi-a zis ca a ales deja piesa, mi-a trimis-o la insistenta mea ca sa fiu sigura ca imi place si i-am dat acordul, desi nu a fost cea pe care mi-am dorit-o. Peste doua zile, nesimtitul mi-a trimis filmuletul scurt cu alta piesa, nu era nici macar cea pe care mi-a zis ca a ales-o deja ....si a zis ca daca ar lucra la toate nuntile ca la cele pe care si le afiseaza, ar trebui sa faca doar cateva pe ani. Ambilor persoane mai sus mentionate li s-a parut absolut normal sa ne paseze de la unul la altul fara sa ne informeze si pe noi, desi stiti si voi bine ca pe cel care iti face poze la nunta sau filmul video il alegi dupa viziunea artistica si il platesti pentru asta.

Va recomand sa nu aruncati o groaza de bani aiurea. Am vazut filme pentru care mirii au platit de 2 ori mai putin si erau mai frumoase decat al nostru :). E doar o impresie faptul ca ceea ce e mai scump e si mai bun. Nu exista nicio garantie, iar cei care nu au ajuns sa fie suficient de cunoscuti se straduie mai mult :).


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto si video II

Post by vicktoritza »

VeronicaF wrote:Buna, viitoarelor miresuici!

Eu nu stiu pe cine as putea sa va recomand, in schimb stiu sigur pe cine nu va recomand, deoarece am avut o experienta neplacuta si am ramas dezamagita si nici nu m-am mai uitat vreodata la filmulet dupa nunta. Am apelat la Avaproduction pentru filmul pentru nunta, deoarece m-am uitat pe site, mi-au placut filmuletele de acolo si mai vazusem si filmuletul unui cuplu pe care il cunosteam pe acel site. Evident, atunci cand alegi ceva, te astepti sa primesti un serviciu asemanator, fara sa te gandesti ca ei editeaza astfel o singura nunta pe luna pentru publicitate. L-am contactat pe Tudor Dumbrava, ma asteptam el sa fie cel care va filma nunta, iar acesta in schimb ni l-a trimis pe Matei Fratea de la Video Motion, desi contractul l-am semnat cu Avaproduction. In consecinta, nesimtirea maxima, ne-am primit filmul de nunta de la Video Motion cu vreo 2 luni intarziere si nici pe aproape asa cum ne-am imaginat. I-am zis acestei persoane ca imi doresc o anumita piesa pentru Highlights si mi-a zis ca a ales deja piesa, mi-a trimis-o la insistenta mea ca sa fiu sigura ca imi place si i-am dat acordul, desi nu a fost cea pe care mi-am dorit-o. Peste doua zile, nesimtitul mi-a trimis filmuletul scurt cu alta piesa, nu era nici macar cea pe care mi-a zis ca a ales-o deja ....si a zis ca daca ar lucra la toate nuntile ca la cele pe care si le afiseaza, ar trebui sa faca doar cateva pe ani. Ambilor persoane mai sus mentionate li s-a parut absolut normal sa ne paseze de la unul la altul fara sa ne informeze si pe noi, desi stiti si voi bine ca pe cel care iti face poze la nunta sau filmul video il alegi dupa viziunea artistica si il platesti pentru asta.

Sora mea cu doi ani in urma a facut cu ava production.. si totul a fost bine, nu au fost probleme. Nu sa intimplat aceasta faza cu pasarea de la un prestator la altul..si uite si clipuletul ei ) https://www.youtube.com/watch?v=bLW4F76lkuo

Va recomand sa nu aruncati o groaza de bani aiurea. Am vazut filme pentru care mirii au platit de 2 ori mai putin si erau mai frumoase decat al nostru :). E doar o impresie faptul ca ceea ce e mai scump e si mai bun. Nu exista nicio garantie, iar cei care nu au ajuns sa fie suficient de cunoscuti se straduie mai mult :).


Post Reply